Dexibell

DEXIBELL_LOGO

DEXIBELL to włoski producent pianin z twórczą energią, zrodzoną z pragnienia, by zmaksymalizować wiedzę, talent i doświadczenie jednych z najlepszych oraz najbardziej cenionych włoskich projektantów i inżynierów branży muzycznej.

Twórcy marki DEXIBELL, po 25 latach sukcesów w innowacjach tworzonych dla wielu znanych producentów instrumentów klawiszowych zbudowali dynamiczny i wysoce zmotywowany zespół i warsztat pracy oparte na włoskim etosie biznesowym, na który składają się: innowacja, tradycja i pasja bez kompromisów.


Producent z Sant'Omero postanowił wykorzystać potencjał byłej włoskiej fabryki korporacji Roland do stworzenia i rozwinięcia własnej linii produktów. Dzięki w ten sposób pozyskanej technologii i wiedzy wykwalifikowanych specjalistów światło dzienne ujrzały innowacyjne pianina cyfrowe z serii VIVO (z wł. „żywy”), a wśród nich aż trzy serie w kilku wariantach: VIVO Home (H), VIVO Stage (S) oraz VIVO Portable (P). Cechą wspólną dla wszystkich modeli linii VIVO jest naturalne brzmienie, maksymalnie zbliżone do zalet akustycznego instrumentu.


Kolejnym ważnym krokiem dla firmy stało się wprowadzenie instrumentów z grupy cyfrowych organ celując zarówno w segment organ klasycznych z modelem CLASSICO L3, jak i w segment tranzystorowych organ rozrywkowych z modelem COMBO J7. Co ciekawe, poza brzmieniami organowymi oraz brzmieniami instrumentów klasycznych na pokładzie znajdziemy również fortepiany tej samej jakości co w seri VIVO.


Instrumenty klawiszowe DEXIBELL zostały wyposażone w szereg nowatorskich rozwiązań, takich jak: unikalna autorska technologia T2L („True to Life”, odpowiadająca za zaawansowany sampling/modeling), rozbudowany procesor DSP, rozbudowaną polifonię (procesor „core quad” zapewniający do 320 cyfrowych oscylatorów), Bluetooth audio streaming, rozbudowany equalizer, czy cyfrowy wzmacniacz z wielopasmowym kompresorem. Warto nadmienić, że wszystkie instrumenty firmy DEXIBELL zapewniają 24-bitowe przetwarzanie dźwięku przy 48 kHz, co znacznie poprawia zarówno pasmo przenoszenia, jak również dynamikę dźwięku w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami w tej klasie.


Włoski DEXIBELL obrał za cel stworzenie instrumentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych spośród muzyków. W przeciwieństwie do dużych korporacji firmę cechuje bardzo sprawna i dynamiczna struktura, gdzie wszyscy pracownicy – projektanci i inżynierowie, menedżerowie projektów, programiści, specjaliści ds. marketingu i logistyki – współpracują ze sobą ściśle jako jeden zespół, co w efekcie końcowym łączy znakomite, włoskie wzornictwo, innowacyjną technologię z optymalną wydajnością. Udało się to osiągnąć również dzięki konsekwentnej decyzji, aby wszystkie instrumenty DEXIBELL były produkowane we Włoszech, przy zachowaniu maksymalnej kontroli jakości, która gwarantuje powtarzalność produkcji o najwyższych parametrach.www.dexibell.com

Produkty

Pokaż więcej
Wszystkie