Dexibell

DEXIBELL_LOGO

DEXIBELL to włoski producent pianin z twórczą energią, zrodzoną z pragnienia, by zmaksymalizować wiedzę, talent i doświadczenie jednych z najlepszych oraz najbardziej cenionych włoskich projektantów i inżynierów branży muzycznej.

Twórcy marki DEXIBELL, po 25 latach sukcesów w innowacjach tworzonych dla wielu znanych producentów pianin uruchomili dynamiczny i wysoce zmotywowany zespół i warsztat pracy oparte na włoskim etosie biznesowym, na który składają się: innowacja, tradycja i pasja bez kompromisów.


Producent z Sant'Omero postanowił wykorzystać potencjał byłej włoskiej fabryki korporacji Roland do stworzenia i rozwinięcia własnej linii produktów. Dzięki w ten sposób pozyskanej technologii i wiedzy wykwalifikowanych specjalistów światło dzienne ujrzały innowacyjne pianina cyfrowe z serii VIVO (z wł. „żywy”), a wśród nich aż trzy serie w kilku wariantach: VIVO Home, VIVO Stage oraz VIVO Portable. Cechą wspólną dla wszystkich modeli linii VIVO jest naturalne brzmienie, maksymalnie zbliżone do zalet akustycznego instrumentu.


Ponadto, pianina DEXIBELL zostały wyposażone w szereg nowatorskich technologii, takich jak: autorska technologia T2L („True to Life”, odpowiadająca za zaawansowany sampling i modeling), procesor DSP (6 niezależnych efektów + 24 rodzaje reverbu), rozbudowaną polifonię (procesor „core quad” zapewniający do 320 cyfrowych oscylatorów), Bluetooth audio streaming, rozbudowany equalizer, czy cyfrowy wzmacniacz z wielopasmowym kompresorem. Warto nadmienić, że wszystkie pianina z linii VIVO zapewniają 24-bitowe przetwarzanie dźwięku przy 48 kHz, co znacznie poprawia zarówno pasmo przenoszenia, jak również dynamikę dźwięku w porównaniu z konkurencyjnymi pianinami cyfrowymi w tej klasie.


Włoski DEXIBELL obrał za cel stworzenie instrumentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych spośród muzyków. W przeciwieństwie do dużych korporacji firmę cechuje bardzo sprawna i dynamiczna struktura, gdzie wszyscy pracownicy – projektanci i inżynierowie, menedżerowie projektów, programiści, specjaliści ds. marketingu i logistyki – współpracują ze sobą ściśle jako jeden zespół, co w efekcie końcowym łączy znakomite, włoskie wzornictwo, innowacyjną technologię z optymalną wydajnością. Udało się to osiągnąć również dzięki konsekwentnej decyzji, aby wszystkie pianina DEXIBELL były produkowane we Włoszech, przy zachowaniu maksymalnej kontroli jakości, która gwarantuje powtarzalność produkcji o najwyższych parametrach.www.dexibell.com

Produkty

Pokaż więcej
Wszystkie