Dixon


Już od ponad 30 lat DIXON uznawana jest za czołową markę w branży instrumentów muzycznych. DIXON wytwarza i oferuje na całym świecie szeroki wybór różnorodnych produktów muzycznych. Jej oferta znana jest zarówno z wysokiej jakości produktów perkusyjnych jak również statywów i akcesoriów scenicznych.


Oferta perkusyjna firmy DIXON obejmuje m.in. zestawy perkusyjne, werble, pojedyncze bębny, statywy, ramy perkusyjne, stopy, stołki oraz niezwykle bogaty wybór drobnych akcesoriów i części niezbędnych w codziennej pracy każdego perkusisty.

Bogate doświadczenia zebrane przy wytwarzaniu zarówno produktów oznaczonych własną marką, jak i OEM-owych, produkowanych dla czołowych producentów w branży a także intensywna współpraca z profesjonalnymi muzykami z całego świata, umożliwiły opracowanie i rozwijanie własnych, unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, potwierdzonych licznymi patentami międzynarodowymi.

Najwyższą jakość i niezawodność produktów marki DIXON gwarantują bezkompromisowe kryteria doboru materiałów oraz rygorystyczne normy jakościowe. Logo DIXON od lat kojarzone jest niezmiennie z wytrzymałością i trwałością - kluczowymi cechami nie tylko w przypadku profesjonalnego sprzętu perkusyjnego.www.playdixon.com

Produkty

Pokaż więcej
Wszystkie