Powersoft M50Q - ogromne możliwości za rozsądną cenę

2014-08-12
- - -

Portal Nagłośnieniowy udostępnił właśnie ciekawy test końcówek mocy firmy Powersoft. Testowany system składający się z dwóch wzmacniaczy M50Q oraz nagłośnienia Turbosound w postaci kolumn głośnikowych TMS-5 oraz monitorów TFM-212 został opisany przez Tomka Pawłowskiego.

„ … Na wzmacniaczach Powersoft M50Q DSP+ETH absolutnie się nie zawiedliśmy. To profesjonalne urządzenia, którym daleko od efektu zmiany barwy wraz ze zwiększeniem głośności. THD jest na naprawdę niskim poziomie nawet przy pełnej mocy. Prądu nie brakuje również dla subbasów. Czterem 18sound’om na których testowaliśmy wzmacniacze więcej dołożyć do pieca już się bałem…  Limitery, o ile dobrze ustawione działają znakomicie i tak szczytowy, jak i RMS zależny od częstotliwości dobrze sobie radzą. Właściwie ciężko jest napisać cokolwiek złego o tych końcówkach, choć bardzo się staram coś znaleźć. Tradycyjnie jak to w takich testach bywa, nie sposób ocenić długoterminowej awaryjności, ale przez czas trwania testów żadnych niespodzianek nie mieliśmy.
Cena nie jest wygórowana, a biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z bardzo zaawansowanym procesorem oraz dwoma klasycznie rozumianymi wzmacniaczami w jednej obudowie 1U, cena robi się jakby mniejsza. Kręgosłup również jest bardzo zadowolony”.
POKAŻ WSZYSTKIE