Nowe syntezatory Behringer ujawnione!

2017-04-24
- - -

Firma Behringer ujawnia nowe syntezatory podczas Superbooth 2017 w Berlinie.

Zespół produkcyjny DeepMind zaprezentował nowe modele syntezatorów: DeepMind12 Desktop, DeepMind 6 oraz Model D 

Zespół odpowiedzialny za pracę nad rozwojem syntezatorów DeepMind zadebiutował podczas targów Superbooth 2017 w Berlinie pokazując trzy nowe instrumenty które wkrótce trafią do seryjnej produkcji - DeepMind 12D (desktop), DeepMind 6 oraz BEHRINGER D

DeepMind 12D jest modułową wersją syntezatora DeepMind12 typu desktop, bez klawiatury. Wersja ta posiada specyfikację identyczną co wersja klawiszowa dając się równocześnie zamontować w standard rack, a także umożliwiając szeregowe łączenie kilku modułów w łańcuch (polychain) zwiększając tym samym ilość dostępnych głosów polifonii. Proponowana cena $899 USD.

DeepMind 6 to ta sama technologia co DM12, ale z trzema oktawami klawiatury w pełnym rozmiarze,z pomniejszoną do 6 głosów polifonią. Aby zmieścić wszystko w nieco mniejszej obudowie zmniejszono nieco suwaki oraz skrócono klawiaturę; instrument nie posiada również łączności Wi-Fi. Prawdopodobna cena to $699 USD.

BEHRINGER Model D jest analogowym syntezatorem zaprojektowanym tak aby funkcjonować jako stand-alone jak i w standardzie montażu Eurorack . Przewidywana cena to $399 USD.

POKAŻ WSZYSTKIE