Powersoft Armonia Advanced Training - zaawansowana wiedza zdobyta!

2017-05-18
- - -

16 maja 2017 r. zorganizowaliśmy szkolenie z zaawansowanej obsługi najnowszej wersji oprogramowania Armonia Pro Audio Suite marki Powersoft - producenta wiodących na rynku rozwiązań w dziedzinie wzmacniaczy mocy.

Podczas całodniowych warsztatów certyfikowany trener Powersoft, Luca Stefani, omówił pracę z użyciem nowoczesnych procesorów DSP we wzmacniaczach Powersoft a także obsługę wzmacniaczy za pomocą oprogramowania Armonia Pro Audio Suite™. Ważnymi elementami szkolenia były praktyczne wskazówki dotyczące wykonywania pomiarów i programowania presetów.

Szczególnie ciekawym tematem okazał się Powersoft Interactive Tuning - innowacyjna funkcja Armonii, która ułatwia i poprawia procedurę mierzenia oraz strojenia systemu nagłośnieniowego, wyświetlając wyniki z popularnego programu pomiarowego SMAART bezpośrednio w oknie Armonii.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem. Na szkoleniu  zjawiło się kilkadziesiąt osób, które na co dzień profesjonalnie zajmują się dźwiękiem. Wszyscy otrzymali certyfikat potwierdzający zdobycie zaawansowanych kompetencji w zakresie Armonia Pro Audio Suite.

Szkolenie odbyło się w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie.

Potężna dawka wiedzy, jaką otrzymali uczestnicy z pewnością ułatwi im pracę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i oprogramowania włoskiego producenta.

POKAŻ WSZYSTKIE