Wzmacniacze Ashdown ABM w trasie z zespołem The 1975

2014-08-20
- - -

Od początku roku zespół jest niemalże w ciągłej trasie. Śmiało można powiedzieć o globalnym sukcesie. Zespół grał już w USA i Japonii. Zjechał także całą Europę. Kapela zawita do Polski ponownie, jeszcze w tym roku. Koncert planowany jest na 20 października w Warszawie w klubie Proxima.

Ross MacDonald, basista zespołu i artysta marki Ashdown. Od niedawna używa wzmacniaczy i kolumn Ashdown serii ABM. Wzmacniacze tej serii posiadają dwutorowy, lampowo-tranzystorowy przedwzmacniacz oraz - opartą na tranzystorach MOSFET - sekcję mocy. Sekcję lampową oparto na podwójnej triodzie. W urządzenia te wbudowano analogowy subharmonizer, dodający do sygnału podstawowego dźwięk o oktawę niższy, co pozwala na uzyskanie niezwykle potężnego, mięsistego brzmienia basu.
W combach i paczkach serii ABM zastosowano customowe głośniki Ashdown o grubszych i sztywniejszych membranach i o ok. 35% większych magnesach, niż stosowane w standardowych co pozwala na osiągnięcie o doskonałej jakości odtwarzania tonów najniższych bez poświęcania brzmienia średnich tonów. Ta hybrydowa seria jest najczęściej wybieraną przez profesjonalistów, a przy tym nie kosztuje fortuny!
Więcej informacji: www.soundtrade.pl | www.ashdownmusic.com
POKAŻ WSZYSTKIE