Nowe nagłośnienie na eventy od dBTechnologies

2017-07-28
- - -

W naszej ofercie pojawiła się tegoroczna nowość włoskiej marki dB Technologies - aktywny zestaw nagłośnieniowy ES 1203. To największy i najbardziej zaawansowany model ze znanej już serii Entertainment System (ES). 

System ES 1203 to wielofunkcyjne, kompaktowe i przyjazne dla użytkownika aktywne zestawy. Idealne, jako przenośne nagłośnienie dla koncertujących zespołów, jak i DJ-ów. Doskonały stosunek mobilności do wydajności sprawia, że ES 1203 sprawdzi się świetnie zarówno na eventach firmowych, imprezach okolicznościowych, jak i mniejszych koncertach plenerowych. To atrakcyjna alternatywa dla systemów tej klasy innych, znanych marek. 

ES 1203 to trójdrożnie zasilany stereofoniczny system nagłośnieniowy, składający się z dwóch pasywnych kolumn satelitarnych wyposażonych w cztery 4-calowe głośniki średniotonowe w obudowach ze sklejki i aktywnego subwoofera z dwoma 12-calowymi głośnikami niskotonowymi zamkniętymi także w drewnianej obudowie. Sub wyposażony jest w najnowszej generacji wzmacniacz  Digipro G4® o mocy szczytowej 2400W. Wydajny procesor DSP (obsługiwany za pomocą intuicyjnego panelu sterowania umieszczonego w górnej części obudowy) zarządza wszystkimi funkcjami wbudowanego 5-kanałowego miksera cyfrowego oraz odpowiada za konfigurację systemu. Zestaw posiada wbudowany moduł Bluetooth przyjmujący stereofoniczny sygnał z przenośnych urządzeń w osobnym kanale stereo. System ES 1203 dostarczany jest w komplecie z pokrowcami na suba i kolumny satelitarne, sztycą teleskopową 35 mm, dwoma 7-metrowymi kablami speakon i kablem zasilającym.

Podstawowe cechy:

- trzykanałowo zasilany stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy

- moc 2400W

- najnowszej generacji moduł zasilania Digipro® G4

- przyjazny dla użytkownika interfejs DSP

- 3 tryby pracy (mono, stereo, podwójna kolumna)

- 5-kanałowy mikser cyfrowy na pokładzie

- wbudowany moduł Bluetooth

- 3 rodzaje wejść (mikrofonowe/instrumentalne/liniowe)

- uniwersalne wyjście symetryczne (miks, monitor, lub aux)

- bardzo szerokie pokrycie

Więcej szczegółów

POKAŻ WSZYSTKIE