Nowa fabryka koncernu MUSIC jeszcze w tym roku!

2017-09-05
- - -

Uli Behringer - główny udziałowiec koncernu MUSIC - ogłosił niedawno kolejny etap w rozwoju firmy. 

Pod koniec września 2017 r. planowana jest potężna operacja logistyczno-organizacyjna, polegająca na przeniesieniu głównych linii produkcyjnych koncernu do nowej fabryki, mieszczącej się w specjalnie zbudowanym kampusie produkcyjno-logistycznym MUSIC CITY. Zlokalizowany jest on w jednym z najbardziej uprzemysłowionych regionów Chin, w delcie Rzeki Perłowej, w miejscowości Nanlang, niedaleko Zhongshan, w którym działa dotychczasowa fabryka.

W tym ogromnym i  bardzo nowoczesnym obiekcie o łącznej powierzchni ponad 300 000 m² pracować będzie 3500 osób. Na terenie kampusu znajduje się szereg udogodnień. Oprócz potężnych hal produkcyjnych i powierzchni magazynowych można znaleźć tu także supermarket, piekarnię, pralnię, boiska sportowe, a nawet szpital. Wszystko po to, by zapewnić pracownikom firmy jak najlepsze warunki do twórczej i owocnej pracy.

Nowa fabryka koncernu MUSIC będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów w naszej branży. Rozpoczęcie produkcji w nowej lokalizacji planuje się na początek listopada br. Będzie ono istotnym elementem rozwoju zintegrowanej oferty koncernu, obejmującej m.in. takie marki jak: Midas, Klark Teknik, Turbosound, Lab.Gruppen, Lake, Behringer, Bugera, TC Electronic, TC-Helicon.

POKAŻ WSZYSTKIE