SESSION4 – nowość od Proela już w Polsce

2017-11-10
- - -

Włoska marka Proel wprowadza do sprzedaży na polskim rynku nowy, kompaktowy, przenośny system nagłośnieniowy SESSION4. 

To bardzo wygodny i prosty w użyciu zestaw w aktywnej konfiguracji 2.1, czyli dwa głośniki satelitarne i jeden subwoofer. Zaprojektowany z myślą o koncertujących solistach czy niewielkich zespołach. Stanowi atrakcyjną propozycję dla DJ-ów. Sprawdzi się doskonale jako nagłośnienie konferencyjne, czy nawet domowe.

SESSION4 łączy elastyczność i wydajność z profesjonalnym wzornictwem i solidną konstrukcją. System jest napędzany przez 3-kanałowy wzmacniacz 1200W klasy D, który jest kontrolowany przez wydajny procesor PROEL CORE LT DSP, zapewniający doskonałą jakość dźwięku.

Kluczowymi zaletami systemu SESSION4 są wyjątkowa elastyczność i mobilność. Dzięki temu jest to jeden z najbardziej zaawansowanych, dostępnych systemów typu słupkowego. Obydwie satelity można ze sobą łączyć, tworząc dłuższą, ośmioprzetwornikową kolumnę, co daje możliwość używania nie tylko w trybie STEREO, ale także w trybie MONO lub DOUBLE. Obudowa subwoofera ma specjalne miejsca do przechowywania i transportowania satelit. Dzięki temu ten niezwykle kompaktowy zestaw zajmuje bardzo niewiele miejsca w samochodzie.

Szczegóły

POKAŻ WSZYSTKIE