Kolejne pianina cyfrowe od firmy Dexibell!

2017-12-19
- - -

Na nasz magazyn trafiły właśne dwie nowości od firmy Dexibell - modele H1 i S1 dopełniają ofertę pianin cyfrowych z serii VIVO. Charakterystyczne, naturalne brzmienia stworzone dzięki technologii T2L są obecne również w nowych modelach i w niczym nie ustępują jakości dotychczas produkowanych pianin cyfrowych tej firmy.

Nowy stacjonarny model VIVO H1 cechuje minimalistyczny, choć nadal obdarzony włoskim temperamentem, ryt stylistyczny sprawiający, że instrument przyciąga spojrzenia. Charakterystyczna rama na której osadzono pedały skonstruowana została tak, aby nie psuć koncepcji całości zwisającym kablem łączącym pedały z klawiaturą. Drewniane boki o charakterystycznym kształcie, jak i górna część obudowy mają wyraźne nawiązanie do pozostałych modeli stacjonarnych - H-3 i H-7. Z kolei model H1 został pozbawiony łączności Bluetooth, a za jego nagłośnienie odpowiedzialne są dwa szerokopasmowe głośniki.

Przenośny i kompaktowy model VIVO S1 to idealne rozwiązanie dla mobilnych muzyków którzy ponad wszystko stawiają jakość brzmienia. W instrumencie zastosowano lekko ważony mechanizm klawiatury z 68 klawiszami oraz zrezygnowano z umieszczenia jednostki nagłośnieniowej przez co uzyskano całkowitą wagę poniżej 9 kilogramów! Oczywiście instrument posiada wszystkie niezbędne złącza które pozwolą się nim efektywnie posługiwać tak na scenie jak i podczas podróży - w tym drugim wypadku przyda się zapewne możliwość bateryjnego zasilania. Podobnie do stacjonarnego H1 model S1 pozbawiony jest łączności bluetooth.

VIVO S1 - VIDEO

POKAŻ WSZYSTKIE