Turbosound doceniony

2018-02-12
- - -

Turbosound Berlin TBV123 zwyciężył w corocznym rankingu ProSoundWeb Readers’ Choice Awards w kategorii „Głośniki pasywne”. Niedawno pojawił się w sprzedaży jego aktywny brat.

BERLIN TBV123-AN to dwudrożny element systemu liniowego o stałej krzywiźnie. Oparty jest na dwunastocalowym przetworniku niskotonowym wzmacnianym włóknem węglowym i dwóch jednocalowych aluminiowych przetwornikach wysokotonowych. Sekcja wysokotonowa wyposażona jest dodatkowo w falowód dendrytyczny, znany z najwyższych modeli urządzeń Turbosound, który pozwala na zachowanie precyzyjnej charakterystyki kierunkowej w zakresie 1000 H X 150 V. Dodatkowymi atutami w aktywnych wersjach urządzeń z serii Berlin będzie moduł KLARK TEKNIK dostarczający 2,500 W mocy i odpowiednie zasoby DSP oraz cyfrowy przesył sygnału w standardzie ULTRANET.

Wszystkie nastawy DSP będą dostępne bezpośrednio na panelu kontrolnym urządzenia za pośrednictwem wyświetlacza ciekłokrystalicznego, jak również z poziomu aplikacji komputera PC podłączonego przez złącze USB.

Szczegóły

POKAŻ WSZYSTKIE