VIO dBTechnologies systemem PA festiwalu SANREMO 2019

2019-02-14
- - -

System liniowy VIO po raz kolejny został wykorzystany jako główny system PA podczas 69. Festiwalu Piosenki Włoskiej San Remo 2019.

Telewizja RAI, po bardzo dobrych doświadczeniach z dBTechnologies podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości dźwięku jednego z najbardziej wyczekiwanych i popularnych wydarzeń w historii włoskiej telewizji, również w tym roku wybrała system VIO.

Festiwal odbył się na początku lutego 2019 r. w słynnym teatrze Ariston w Sanremo, który jest gospodarzem najważniejszych wydarzeń krajowych i międzynarodowych. Do nagłośnienia imprezy wybrano VIO L210 i subwoofery VIO 118.

Niezwykła wszechstronność VIO L210, za którą system jest bardzo doceniany, w połączeniu z mocą i jakością dźwięku, gwarantuje doskonałą akustyczną wydajność.

Konfiguracja systemu pokazuje złożoną kompozycję, która uwzględnia szczególne cechy architektoniczne obiektu, w tym balkony i korytarze oraz główne wejście - równie ważne, ponieważ tutaj znajduje się czerwony dywan przeznaczony dla VIP-ów, mediów i fanów.

W tym roku zastosowano poniższą konfigurację systemu:

• System główny

16 VIO L210 (po 8 na stronę)

• Balkon

16 VIO L210 (po 8 na stronę)

• Delay

4 VIO L210 (po 2 na stronę)

• Centerfill balkon

2 VIO L210

• Centerfill systemu głównego

3 VIO L210

Niskie częstotliwości wspierają subwoofery VIO S118 w poniższej konfiguracji:

• System główny lewo/prawo

6 VIO S118 (3+3) w konfiguracji kardioidalnej

• Balkon

2 VIO S118 (1+1)

 

System VIO w tej samej konfiguracji będzie wykorzystany także dla SANREMO YOUNG, programu telewizyjnego poświęconego najmłodszym talentom. Program z Teatru Ariston będzie nadawany w każdy piątek przez pięć kolejnych tygodni.

POKAŻ WSZYSTKIE