Dexibell nagrodzony

2019-02-20
- - -

Aplikacja Dexibell XMURE iOS Keyboard Arranger zwyciężyła w 33. edycji konkursu - Music & Sound Awards, odbywającego się podczas NAMM SHOW w Los Angeles, w kategorii najlepsza aplikacja muzyczna 2018.

XMURE to intuicyjna aplikacja dla muzyków, dzięki której możemy mieć doskonały akompaniament do granej przez nas na żywo muzyki.

XMURE nie korzysta ze standardowych metod generowania dźwięku, wirtualnych instrumentów czy standardowych plików MIDI. Dzięki opatentowanej, najnowocześniejszej technologii - Harmony Poly-Fragmentor ©, pierwszemu algorytmowi na świecie, który może modyfikować ścieżki audio w czasie rzeczywistym, brzmienie akompaniamentu jest niezwykle naturalne.

XMURE współpracuje nie tylko z Dexibell VIVO. Można także odtwarzać muzykę bezpośrednio z ekranu iPada / iPhone'a za pomocą dotyku lub za pomocą dowolnego instrumentu podłączonego przez gniazdo USB lub audio.

Każdy akompaniament został skrupulatnie wyprodukowany w studio i zawiera 4 wariacje. Następnie podlega obróbce przez technologię HPF w celu uzyskania niezrównanej i unikalnej jakości dźwięku.

Biblioteka jest systematycznie rozszerzana o nowe dodatki, aby zaspokoić każde gusta i dostosowywać na bieżąco możliwości muzyczne aplikacji do najnowszych trendów muzycznych.

 

POKAŻ WSZYSTKIE