GO XLR - marzenie każdego streamera już dostępne!

2019-03-04
- - -

GoXLR – to prawdziwa rewolucja w świecie transmisji online, stworzona z myślą o youtuberach, influencerach i graczach online.

Dotąd nie było łatwego sposobu na przejęcie pełnej kontroli nad dźwiękiem podczas prowadzenia transmisji online. To, co do tej pory wymagało kilkunastu urządzeń i oprogramowania, można teraz osiągnąć dzięki jednemu, kompaktowemu i intuicyjnemu rozwiązaniu od TC Helicon.

Idealny miks za każdym razem

GoXLR zapewnia niespotykaną wcześniej kontrolę nad dźwiękiem. Czterokanałowy mikser pozwala regulować głośność wszystkich źródeł dźwięku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można skupić się na tym, co najważniejsze. Za pomocą zmotoryzowanych tłumików w każdej chwili można uzyskać pożądany efekt. Programowalne wyświetlacze LCD pozwalają spersonalizować GoXLR według własnych potrzeb.

Profesjonalna jakość brzmienia

GoXLR zawiera studyjnej jakości efekty dźwiękowe, w tym korektory, kompresory, de-essery i bramki szumów. Wykorzystuje także doskonały przedwzmacniacz mikrofonowy klasy premium legendarnej marki w branży nagłośnienia koncertowego - MIDAS. Dzięki temu zapewnia niski poziom szumów i wysoką jakość transmisji.

Uppsss...!

Jeśli podczas transmisji za bardzo nas poniesie, mamy do dyspozycji 2 specjalne przyciski "Cough" i „!@#$?*”, które służą do błyskawicznego wyciszenia niepożądanych treści.­

Własne nagrania

Urządzenie umożliwia także nagranie własnych sampli, czy riffów, które uatrakcyjnią transmisję.

App-solutnie!

Oprogramowanie GoXLR oferuje proste i łatwe w użyciu elementy sterujące. Zapewnia szybką pracę oraz zaawansowane opcje tym, którzy chcą mieć większą kontrolę nad dźwiękiem. Aplikacja GoXLR została stworzona z myślą o youtuberach, influencerach i graczach online. Pozwala szybko i płynnie kontrolować oraz przywoływać wszystkie ustawienia.

SZCZEGÓŁY

POKAŻ WSZYSTKIE