Nowa seria wzmacniaczy basowych Ashdown B-SOCIAL

2015-03-22
- - -

Brytyjski Ashdown na targach NAMM zaprezentował swój pierwszy - dedykowany gitarzystom basowym - stacjonarny system DAW. B-SOCIAL oferuje typową dla produktów Ashdown wysoką jakość dźwięku oraz innowacyjne funkcje, które umożliwią - dzięki portowi USB - współpracę 75W-owego wzmacniacza z domowym studiem nagrań.

Rzut oka na wzmacniacze B-SOCIAL pozwala przypuszczać, że świetnie będą wyglądać w sypialni, salonie lub w domowym studio nagrań.

"Po rozmowach z wieloma współpracującymi z nami basistami z całego świata, doszliśmy do wniosku, że jednym z ich pragnień jest posiadanie w domu wzmacniacza do ćwiczeń, który jednocześnie będzie świetnie grał i doskonale wyglądał. Zaprojektowaliśmy serię B-SOCIAL tak, aby zapewnić grającym w domu basistom wszystko czego potrzebują: podczas nagrywania, jamowania i ćwiczeń."

Mark Gooday - Ashdown

B-SOCIAL to: typowe, basowe brzmienie Ashdown, potężny stereofoniczny wzmacniacz o mocy 75W oraz dwa podwójne, koncentryczne głośniki 5". Zaprojektowano je specjalnie tak, aby dostarczały prawdziwy low-endowy punch z jak najmniejszej  kompaktowej obudowy. Gniazdo App-Tek to teraz dodatkowe możliwości brzmieniowe; umożliwia muzykom korzystanie z coraz większej ilości efektów dostępnych na aplikacjach dla smartfonów i  innych urządzeniach mobilnych - w tym także własnej aplikacji Ashdown ABM Pre App.

Dzięki portowi Bluetooh i nadajnikowi bezprzewodowemu basiści będą teraz mogli swobodnie chodzić z instrumentem po mieszkaniu. Ponadto port bluetooth umożliwia strumieniowe przesłanie sygnału audio z dowolnego kompatybilnego odtwarzacza, a drugie wejście pozwala współpracę z innym basistą i gitarzystą elektrycznym lub akustycznym - oto socialny wymiar muzyki wg ASHDOWN!

"To prosta i oczywista funkcjonalność - ale jakże często pomijana przez innych producentów wzmacniaczy. Jeśli do wzmacniacza można podłączyć się z wraz kolegą lub zespołem to B-SOCIAL jest doskonałym narzędziem do wspólnego pisania i nagrywania muzyki."

Mark Gooday - Ashdown

Samo nagrywanie także jest bardzo proste. Wbudowany interfejs audio ze złączem USB jest kompatybilny ze najpopularniejszymi urządzeniami DAW. Obsługuje on zarówno platformy PC i Mac. Wyjście stereo zaopatrzono w przycisk umożliwiający bezlatencyjne monitorowanie rejestrowanego materiału. Dopełnieniem zestawu funkcji jest liniowe wejście i wyjście oraz złącze słuchawkowe pomocne jeśli nie chcemy przeszkadzać naszą muzyką otoczeniu. Wzmacniacze B-SOCIAL dostępny będą w trzech opcjach lakieru: naturalnym, białym i czarnym - wszystkie na wysoki połysk.POKAŻ WSZYSTKIE