UMFC wybrał słuchawki beyerdynamic

2020-04-20
- - -

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie zakupił właśnie pakiet kilkudziesięciu par słuchawek beyerdynamic dla studentów Wydziału Reżyserii Dźwięku, aby wesprzeć ich w zdalnej nauce.

Wybrano model DT990PRO. Pani Małgorzata Lewandowska, dziekan Wydziału Reżyserii Dźwięku UMFC, podzieliła się z nami opinią o nim.

„Od początku pandemii studenci musieli opuścić studia nagrań muzycznych i filmowych, reżysernie i montażownie dźwięku w UMFC z profesjonalnym odsłuchem, w których odbywały się zajęcia z przedmiotów z zakresu reżyserii dźwięku – reżyseria muzyczna, reżyseria dźwięku w filmie, kreacja dźwięku w formach multimedialnych, solfeż barwy i inne. Rozpoczęli zajęcia zdalne z domów. Pedagodzy zdecydowali, że podczas realizacji projektów dźwiękowych na domowych systemach edycyjnych powinniśmy zapewnić studentom w miarę jednolity, profesjonalny odsłuch.

Wybraliśmy słuchawki DT990Pro ponieważ zapewniają precyzyjny odsłuch w pracy w studio, bardzo dobre przenoszenie dźwięków wysoko i niskoczęstotliwościowych, co jest ważne w wielu ćwiczeniach słuchowych i eksperymentach psychoakustycznych. Są wygodne w użytkowaniu - przy dłuższym słuchaniu nie męczymy się, są odporne na uszkodzenia mechaniczne (kable, wtyki)."

POKAŻ WSZYSTKIE