Nowe wzmacniacze Powersoft

2020-06-19
- - -

Powersoft właśnie rozszerzył dwie ze swoich najbardziej popularnych serii wzmacniaczy o nowe modele – dwukanałowy Duecanali 6404 DSP+D i czterokanałowy Quattrocanali 8804 DSP+D.

Oba urządzenia oferują cyfrową łączność DANTE a także wysokiej klasy procesor DSP. Możliwość dostarczenia na zaciski wyjściowe napięć rzędu 175 Vpeak sprawia, że są to idealne rozwiązania wszędzie tam, gdzie wymagane są duże poziomy ciśnienia – w klubach, teatrach muzycznych czy na stadionach.

Tak jak w przypadku pozostałych członków rodzin Due i Quattro, nowe Duecanali 6404 DSP+D i Quattrocanali 8804 DSP+D dostarczają zadeklarowaną moc i inne funkcje w równie niezawodny sposób, gwarantując niskie koszty obsługi i eksploatacji, również pod kątem zużycia prądu i emisji dwutlenku węgla do atmosfery (Powersoft Green Power).

Duecanali 6404 DSP+D i Quattrocanali 8804 DSP+D uzupełniają serię instalacyjną wzmacniaczy Powersoft o modele większej niż dotychczas mocy, spełniając tym samym zapotrzebowanie na instalacyjne rozwiązania dla subwooferów i innych łasych na moc systemów głośnikowych – zarówno w trybie Hi-Z, jak i Lo-Z.

Nowe modele Due i Quattro również wykorzystują flagowe technologie Powersofta – korektor współczynnika mocy - Power Factor Correction (PFC), dynamiczne szyny wyjściowe -Smart Rail Management (SRM) oraz stopień mocy w klasie D o stałej częstotliwości kluczowania z możliwością mostkowania wyjść.

Duecanali 6404 DSP+D

Nadzwyczajną jakość dźwięku i dostępną moc zawdzięcza unikalnemu podejściu Powersofta do budowy stopnia mocy w klasie D. Dzięki temu spełnia wymagania stawiane urządzeniom najwyższej klasy.

W pełni zintegrowane DSP daje bardzo szerokie możliwości konfiguracji systemu. Oprócz korektorów i limiterów, DSP w połączeniu z oprogramowaniem ArmoníaPlus pozwala spełniać kluczowe założenia dotyczące systemów nagłośnieniowych w kontekście alarmowym, będąc gwarancją bezpiecznej ewakuacji.

Wzmacniacze Due mogą dostarczać moc zarówno do obciążeń nisko impedancyjnych (2/4/8 Ohm), jak i linii 70V/100V (dowolna konfiguracja dla każdego kanału). W przypadku 6406 na kanał przypada:

1800 W @ 8 Ω; 3200 W @ 4 Ω; 4600 W @ 2 Ω; 9200 W @ 4 Ω bridged; 6400 W @ 8 Ω bridged; 4000 W @ 100V 3200 W @ 70V.

Wzmacniacze Due zapewniają też komplet informacji na temat statusu urządzeń za pomocą LED-ów na panelu frontowym lub połączonego komputera PC z zainstalowanym oprogramowaniem ArmoníaPlus.

Szczegóły...

 

Quattrocanali 8804 DSP+D

Mieszcząc się w obudowie zaledwie 1U, seria Quattrocanali oferuje jeszcze mniejsze wymiary i wagę, zachowując jakość dźwięku i niezawodność charakterystyczną dla wszystkich produktów Powersoft.

Seria Quattrocanali pracuje w oparciu o wysokowydajny zasilacz z technologią korekcji współczynnika mocy PFC (Power Factor Correction), który pozwala na współpracę z każdym napięciem zasilania dostępnym na kuli ziemskiej w zakresie 85-275 V i toleruje napięcie szczytowe do 400 V. Opatentowana technologia SRM (Smart Rails Management) pozwala na zwiększenie sprawności wzmacniacza i drastyczną redukcję konsumpcji prądu przy każdym obciążeniu i w każdych warunkach.

Oba nowe produkty z łatwością można integrować wewnątrz istniejącej sieci LAN za pomocą standardowego okablowania Cat5 lub sieci WiFi. Zdalny dostęp z poziomu oprogramowania ArmoníaPlus umożliwia pełne zarządzanie i monitorowanie, z dowolnej lokalizacji w obrębie sieci — za pośrednictwem laptopa, komputera PC, tabletu czy smartfona. Interfejs użytkownika, który można z łatwością dostosować do własnych potrzeb, pokazuje cały system na pojedynczym, przejrzystym ekranie zdalnym, co znacznie ułatwia pracę.

Szczegóły...

POKAŻ WSZYSTKIE