Audient: Nowe logo, nowa strona, nowe produkty!

2021-01-12
- - -

Nowy rok Audient rozpoczyna od dużych zmian. Brytyjski producent otwiera nowy rozdział w historii firmy ze zmienionym logo, jak i całą szatą  graficzną strony internetowej.

Większość produktów zyskało nowy, odświeżony wygląd, a najbardziej popularne interfejsy ID4 i ID14 zostały zaprojektowane od nowa.

W nowych wersjach: ID4 MKII i ID14 MKII zastosowano interfejs USB 3.0, dzięki czemu komunikacja z komputerem jest jeszcze szybsza, a przedwzmacniacze mikrofonowe mogą być zasilane wyłącznie przez USB. Obydwa interfejsy zostały wyposażone w przetworniki AD/DA najwyższej klasy. Zakres dynamiki ADC 121dB i DAC 126dB stawia całą rodzinę ID w gronie profesjonalnych interfejsów audio, najwyższej jakości.

Dodatkowo do zaprezentowanej w zeszłym roku rodziny interfejsów EVO, przeznaczonych do zastosowań w domowych studiach nagraniowych, dołącza EVO Start Recording Bundle. Zestaw składa się z interfejsu EVO4, mikrofonu pojemnościowego SR1 z kablem XLR i słuchawek SR2000. Stanowi on idealną kombinację najwyższej jakości sprzętu, dla tych którzy chcą dobrze rozpocząć swoją przygodę z homerecordingiem.

POKAŻ WSZYSTKIE