InstallAwards 2015 dla M-Force firmy Powersoft

2015-07-06
- - -

Technologia M-Force firmy Powersoft otrzymała nagrodę magazynu Installation w kategorii „Hospitality” w ramach plebiscytu InstallAwards 2015.

Projekt
Jako jeden z wiodących klubów, Avalon Hollywood, tworząc potężną instalację chciał, aby jego system głośnikowy zabrzmiał lepiej, czyściej i jaśniej. John Lyons, EAW i Powersoft pracowali nad wspólnym projektem przez ponad dwa lata, wprowadzając pomysł w życie. Finał miał miejsce podczas odsłonięcia systemu na Weekend GRAMMY w USA w lutym 2015.
Wyzwanie
W klubach, takich jak Avalon Hollywood, jakość dźwięku może być główną atrakcją dla klientów. Właściciel – John Lyons – chciał zainstalować system, który przewyższy wszystkie znane instalacje klubowe szczególnie w dolnym zakresie częstotliwości. Lyons, EAW i Powersoft opracowali instalację imponującego systemu głośników niskotonowych, który składa się z sześciu 40-calowych subwooferów Powersoft, będących największymi w historii tego typu projektów i stanowiących wynik zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie elektroakustyki.
Rozwiązanie
Lyon i EAW zrealizowali swój projekt poprzez włączenie do niego opatentowanej technologii Powersoft M-Force®, czyli unikalnego przetwornika zasilanego przez dedykowany zasilacz impulsowy. Jest to innowacyjna metoda, charakteryzująca się ruchomym magnesem i rzeczywistym napędem typu push-pull. Każda obudowa subwoofera zawiera także dwa moduły napędowe M-Drive Powersoft, które zasilają przetworniki M-Force. M-Drive jest najpotężniejszym w historii pojedynczym modułem, który jest w stanie wygenerować 15000 Watt przy impedancji 2 Ohm.
POKAŻ WSZYSTKIE