Kolejne terminy cyklu szkoleń z X32, X Air i Trubosound iQ

2015-08-18
- - -

Firma SoundTrade zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenia poświęcone obsłudze najpopularniejszych na rynku konsolet cyfrowych Behringer serii X32 oraz najnowszych cyfrowych mikserów serii X Air z wbudowanym routerem WiFi, obsługiwanych z urządzeń przenośnych typu tablet/smartfon w systemach iOS i Android.

Nowe sesje szkoleniowe odbędą się w następujących terminach:

01.09 (wtorek) Poznań, Blue Note Jazz Club, Ul. Kościuszki 79
02.09 (środa) Wrocław, Novocaina, Pl. Rynek 13
03.09 (czwartek) Katowice, 2B3 Studio, Ul. Gliwicka 9a

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli ponadto okazję zapoznać się z najnowszymi kolumnami serii iQ brytyjskiej marki Turbosound.Wyposażono je w procesory DSP KLARK TEKNIK, wzmacniacze klasy D oraz specjalny system integracji akustycznej. Ta niezwykle innowacyjna koncepcja umożliwia bezpośrednią współpracę miksera z systemem nagłośnieniowym i przesyłanie do zestawów głośnikowych iQ do 16-tu cyfrowych kanałów za pośrednictwem skrętki komputerowej. Zestawy iQ są kompatybilne ze standardem ULTRANET, w który wyposażono między innymi miksery X32 oraz X Air.

Szkolenie poprowadzi Michał Dominowski, muzyk i realizator, znany m.in. z wieloletniej współpracy z zespołem Lao Che, dla którego przez ostatnie kilka lat realizował dźwięk na trasach z wykorzystaniem konsolety Behringer X32.

Ilość miejsc ograniczona. Poniżej znajduje się link do formularza zgłoszeniowego:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

POKAŻ WSZYSTKIE