Nowa wersja X AIR EDIT od Behringera

2015-11-27
- - -

Z przyjemnością informujemy, że udostępniono najnowsze oprogramowanie X AIR EDIT w wersji 1.3. Aplikacja jest już dostępna do pobrania na stronie producenta. 

O tym, co w najnowszej wersji X AIR EDIT mówi inżynier, Jan Duwe:

"W X AIR EDIT 1.3 ulepszono graficzny interfejs użytkownika. Skalowanie okna programu odbywa się prawidłowo dla jeszcze szerszej gamy wyświetlaczy, również tych niestandardowych. Znacznie poprawiliśmy również osiągi przy współpracy z systemem OSX. Dostępne do przywołania są domyślne konfiguracje wejść i wyjść, a nowy system przechowywania ustawień umożliwia przywoływanie typowych ustawień w przeciągu sekundy. Zgranie ustawień do komputera i przywołanie do konsolety również nie stanowi już problemu. Przy wczytywaniu ustawień mamy również wybór, które podzbiory ustawień zostaną załadowane. Ponadto poprawiono kilka małych usterek. Szczegóły znajdują się w uwagach do wydania w pliku ZIP, dostępnego razem z aplikacją.

Prosimy, aby pobierając aplikację wybrać odpowiedni system operacyjny. Aplikacja do pracy nie potrzebuje instalacji, wystarczy uruchomić sam plik. Należy pamiętać, że X AIR EDIT 1.3 wymaga minimum firmware 1.11 w urządzeniu. Zalecamy aktualizację miksera do najnowszej wersji (1.11). Można to łatwo zrobić bezpośrednio na stronie konfiguracji EDIT AIR X, po pobraniu firmware ze strony danego produktu".

Update dostępny TU.

POKAŻ WSZYSTKIE