Systemy liniowe dla początkujących - szkolenie

2016-01-25
- - -

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o kolejnym szkoleniu SoundTrade – „Systemy liniowe dla początkujących: zasada działania, liczenie kątów, pomiary”.

Program spotkania adresowany jest przede wszystkim do tych, którzy chcą rozpocząć lub niedawno rozpoczęli swoją przygodę z systemami liniowymi. Niemniej, będzie to także dobra okazja dla co bardziej zaawansowanych użytkowników, aby uzupełnić lub ugruntować wiedzę na nieco bardziej elementarnym poziomie, do czego zachęcamy.

Szkolenie odbędzie się w Łowiczu, dnia 10 lutego b.r. w kinie „Fenix” (start: godz. 10:00), podczas 17. edycji „Och! Film Festiwal”. Szkolenie będzie ponadto okazją, by zapoznać się bliżej z metodami konfiguracji systemu liniowego oraz wybranymi produktami PA firm dbTechnologies, Powersoft i Turbosound. Serdecznie zapraszamy!

Chętnych prosimy o zgłaszanie się poprzez krótki formularz szkoleniowy, który znajduje się TUTAJ. Po wypełnieniu i odesłaniu formularza wszyscy uczestnicy otrzymają drogą mailową szczegółowy program szkolenia do dnia 3 lutego 2016 r.

POKAŻ WSZYSTKIE