Nadchodzi DVA K5 od dbTechnologies

2016-01-26
- - -

Seria dBTechnologies DVA wyznacza nowe standardy od momentu pojawienia się na rynku w 2006 r. i przybliżając szerszej grupie użytkowników technologię liniową zarezerwowaną wcześniej wyłącznie dla dużych graczy. Uaktualniając i rozwijając najlepsze z pomysłów, które złożyły się na sukces serii DVA, firma dbTechnologies zapowiada nowy, trójdrożny i aktywny moduł liniowy DVA K5.

Moduł został wyposażony we wzmacniacz klasy D Digipro® G3 o mocy 500 W i ma zapewnić skuteczność na poziomie 129 dB.
DVA K5 składa się z dwóch 1,4-calowych driverów, 6-calowego neodymowego głośnika średniotonowego oraz neodymowego głośnika niskotonowego o średnicy 8 cali. Ponadto, nowy, zaawansowany interfejs DSP użytkownika ma pozwolić na jeszcze bardziej precyzyjne dostrojenie systemu: podwójny enkoder zapewni oddzielną regulację korekcji LF i MF/HF. Elektronika i komponenty modułu zostały zamknięte w solidnej obudowie z polipropylenu, wzmocnionej od wewnątrz aluminiowym endoszkieletem w celu zwiększenia sztywności. Dzięki temu obudowa ma znakomite właściwości akustyczne, nie gorsze od sklejki bałtyckiej. Unikalna konstrukcja, najwyższej klasy komponenty i zaawansowana technologia to aspekty, które pozwoliły dodatkowo w uzyskaniu świetnego stosunku wydajności DVA K5 do jego wagi: pojedynczy moduł ma ważyć 14,2 kg. Warto nadmienić, że DVA K5 ma na nowo zaprojektowany grill frontowy i jest wyposażony w zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy.


Nowemu modułowi szerokopasmowemu będą towarzyszyć też nowe subwoofery – KS10 z możliwością podwieszania i KS20 – podwójna osiemnastka z wbudowanym delayem i maksymalnym SPL równym 138 dB!


Seria DVA K5 od lutego dostępna będzie w ofercie firmy dbTechnologies, a już niebawem w SoundTrade!

POKAŻ WSZYSTKIE