Marki TC Group w ofercie SoundTrade

2016-01-29
- - -

Miło nam poinformować, że firma SoundTrade została nowym dystrybutorem produktów firm TC Electronic, TC-Helicon oraz monitorów studyjnych Tannoy. Są to słynące z jakości i technologicznej innowacji marki, które od kwietnia zeszłego roku znalazły się w portfolio potentata branżowego, koncernu Music Group.

Słynąca z efektów instrumentalnych oraz kompletnego zaplecza dla basistów, gitarzystów i producentów muzycznych, duńska firma TC Electronic zyskała miano kultowej, a wśród jej użytkowników i endorserów znajdziemy czołówkę światka muzycznego, jak: Andreas Kisser (Sepultura), Andy Summers (The Police), Brent Hinds i Bill Kelliher (Mastodon), Brian May (Queen), James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch (Korn), John Petrucci (Dream Theater) oraz wielu, naprawdę wielu innych. Lista artystów związanych z marką TC Electronic jest tyleż samo długa, co różnorodna stylistycznie.

Z kolei firma TC-Helicon – będąca siostrzaną firmą TC Electronic – skupia swoją uwagę na wokalistach i performerach, od lat produkując dla nich mikrofony, multiefekty oraz urządzenia przydatne zarówno w studio, jak podczas live actów. Do ich fanów i użytkowników zaliczają się takie osobistości muzyczne, jak: Alan Parsons (Alan Parsons Project), Reggie Watts, Beardyman, Troy Sanders (Mastodon), George Michael, Imogen Heap, Kraftwerk, Mike Patton (Faith No More), Serj Tankian (System Of A Down), czy Skrillex.

Tannoy, trzecia z marek wchodząca w skład TC Group, to producent wysokiej jakości głośników o szkockim rodowodzie, który zasłynął jako twórca legendarnego przetwornika Dual Concentric™. Działająca od 1926 r. firma Tannoy specjalizuje się w produkcji monitorów o doskonałym stosunku jakości do ceny oraz systemów hifi (w tym hi-endowej linii Prestige), a także głośników instalacyjnych.

Szczegółowa informacja handlowa i cenniki dostępne będą w połowie lutego na www.soundtrade.pl oraz w dziale handlowym firmy. Zachęcamy do kontaktu!

POKAŻ WSZYSTKIE