Nowość! Aktywny system mobilny od Turbosound

2016-02-26
- - -

Seria Turbosound iNSPIRE to modularny, aktywny system nagłośnieniowy, na który składają się kompaktowe kolumny głośnikowe wyposażone w niezależne moduły niskotonowe oraz zestawy kolumn średnio-wysokotonowych. Założeniem firmy Turbosound było zaprojektowanie przenośnego i kompaktowego systemu aktywnego o brzmieniu maksymalnie zbliżonym do profesjonalnych systemów liniowych.

Kluczowe cechy serii iNSPIRE to: optymalne rozmieszczenie przetworników w kolumnie dla zapewnienia bardzo szerokiego pokrycia w poziomie, superwydajny wzmacniacz pracujący w klasie D i cyfrowy procesor (DSP) zaprojektowane przez specjalistów Klark Teknik, innowacyjna technologia dźwięku przestrzennego SST Spatial Sound Technology oraz wyjątkowa moc i skuteczność w stosunku do wymiarów i wagi. To nie wszystko! Aktywny system Turbosound iNSPIRE jest w pełni kontrolowalny zdalnie z użyciem prostej aplikacji na urządzenia mobilne iPad oraz iPhone. Możemy również odtwarzać muzykę za pomocą telefonu lub tabletu wyposażonego w interfejs Bluetooth.

Seria Turbosound iNSPIRE składa się z trzech aktywnych zestawów głośnikowych o różnej mocy i ilości zastosowanych przetworników neodymowych tj.: iP500 o mocy 600 W, iP1000 o mocy 1000 W oraz flagowy iP2000 o mocy 1000 W, uzupełnione o dwa modele subwooferów: 12” (iP12B) i 15” (iP15B) oraz dodatkową kolumnę dwudrożną iP82, którą można wykorzystać w roli satelity.

Skończ z ograniczeniami – zacznij na nowo z Turbosound iNSPIRE!

POKAŻ WSZYSTKIE