PolskiBardzo serdecznie witam Państwa na naszej stronie internetowej. Korzystając z tej okazji chciałbym przybliżyć Państwu charakter działalności naszej firmy.

Wszystko zaczęło się na przełomie tysiącleci. Po okresie wieloletniej pracy etatowej w instytucjach rynku kapitałowego postanowiłem przekuć swoje zainteresowania muzyczne na podstawę życia zawodowego. Myśląc o tym, już od 1998 roku regularnie odwiedzałem imprezy targowe branży instrumentów muzycznych i akcesoriów oraz nagłośnienia i oświetlenia. Zaciekawiony mnogością oferty światowych producentów i nieobecnością na polskim rynku wielu znaczących marek postanowiłem przeanalizować projekt założenia przedsiębiorstwa zajmującego się importem i dystrybucją produktów zagranicznego pochodzenia na polskim rynku. W stworzeniu nowoczesnego podejścia marketingowego ujrzałem szansę na skuteczne wejście na rynek.

Do rozpoczęcia działalności doszło 10 maja 2001 roku, już w sierpniu pierwsza partia brytyjskich wzmacniaczy Ashdown Engineering dotarła do Polski. Jeszcze w tym samym roku do portfela dystrybuowanych produktów dołączyły tureckie talerze perkusyjne Istanbul Agop produkowane przez Istanbul Zilciler Co., Ltd. – kontynuatora ponadczterystuletniej tradycji ręcznego wyrobu talerzy w Turcji.

  

Kolejne lata przyniosły powiększenie liczby dystrybuowanych marek o amerykańskie gitary basowe Spector, japońskie gitary elektryczne i basowe Fernandes, brazylijskie talerze perkusyjne Orion oraz brytyjskie struny do gitar elektrycznych, akustycznych i basowych Rotosound. Produkty te, wspierane przez wielu znanych artystów, zajęły bardzo mocną pozycję na polskim rynku. Sukces ten nie byłby możliwy też bez wsparcia sklepów, które aktywnie zaangażowały się w naszą działalność udostępniając nasze instrumenty i akcesoria użytkownikom końcowym – muzykom.

Znaczącym momentem w rozwoju naszej firmy było nawiązanie kontaktu z włoskim producentem profesjonalnych rozwiązań scenicznych i studyjnych – firmą Proel S.p.A. Współpraca z Proelem rozpoczęta została wprowadzeniem do oferty konfekcjonowanego okablowania Die Hard, które z miejsca zdobyło zaufanie polskich muzyków i profesjonalistów branży audio. Sukcesywnie wprowadzamy kolejne linie produktów włoskiej firmy na polski rynek.W oparciu o produkty Proela rozpoczęliśmy budowę drugiej gałęzi asortymentowej naszej firmy – profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i akcesoria sceniczne i studyjne.

  

Zamierzamy stopniowo rozwijać obydwie gałęzie uzupełniając je o nowe, ciekawe produkty, związane zarówno z instrumentami muzycznymi, jak i ze sprzętem scenicznym.

Korzystając z tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim profesjonalistom, z którymi dane nam było i jest pracować: właścicielom i pracownikom sklepów muzycznych, artystom scen polskich, używającym naszych produktów oraz dziennikarzom branżowym, których zainteresowanie naszym asortymentem przełożyło się na mnogość opublikowanych informacji prasowych, testów i zestawień sprzętu. Przede wszystkim jednak pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim końcowym użytkownikom naszych instrumentów i akcesoriów oraz sprzętu scenicznego i studyjnego. Bez Państwa zaufania nie bylibyśmy w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. Nie ustaniemy w staraniach, aby oferować Państwu sprzęt wysokiej jakości w przystępnych cenach. Ta dewiza towarzyszyła nam od powstania naszej firmy, towarzyszyć nam będzie również w przyszłości.

                                                             Mirosław Stępiński