beyerdynamic

Historia marki beyerdynamic rozpoczęła się w Berlinie w 1924 r., kiedy inżynier elektryk Eugen Beyer założył firmę, by budować głośniki do kin. Jego „Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer” położyła podwaliny pod markę, która dziś jest synonimem wysokiej jakości słuchawek, mikrofonów i systemów konferencyjnych.

Do dziś spadkobiercy Eugena Beyera są przywiązani do tradycji, wizji oraz do jego pionierskich wartości. Postęp technologiczny, ciągłe innowacje oraz najwyższa jakość produkcji zapewniły marce wiodącą pozycję w branży audio na świecie.

Produkty beyerdynamic są projektowane i wytwarzane w Niemczech z najwyższą dbałością o szczegóły. Fabryka zlokalizowana w Heilbronn koło Stuttgartu to doskonale zorganizowane centrum projektowo-produkcyjne. Sprawdzone, tradycyjne metody precyzyjnego projektowania i często ręcznego wytwarzania podzespołów wspierane są tu najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie zautomatyzowanych procesów produkcyjnych. Każdy wytwarzany w fabryce beyerdynamic mikrofon czy profesjonalne słuchawki przechodzą skrupulatne kontrole jakości i parametrów udokumentowane szczegółowym raportem technicznym.

Dużą część oferty beyerdynamic stanowią systemy konferencyjne i tłumaczeń symultanicznych, które można spotkać w największych centrach konferencyjnych, ośrodkach kultury i muzeach na całym świecie. Wśród najnowszych produktów niemieckiej marki znajdziemy m.in. wysoce zaawansowane słuchawki z zaimplementowaną technologią dźwięku dookólnego 5.1, unikalne bezprzewodowe systemy konferencyjne i tłumaczeń Revoluto i Unite, systemy nagłowne z cyfrową redukcją szumu i słuchawki premium wyposażone w najnowsze rozwiązania technologii Tesla dla osiągnięcia bezkompromisowej jakości odtwarzanego dźwięku.

Zobacz katalogi:

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl