Powersoft

Powersoft to włoska firma, będąca niekwestionowanym, światowym liderem w produkcji lekkich, energooszczędnych wzmacniaczy dużej mocy. Jej wyroby przeznaczone są zarówno dla szerokiego grona odbiorców rynku audio jaki i osób zajmujących się profesjonalnymi instalacjami nagłośnieniowymi.

Wyroby z charakterystycznym błękitnym logo Powersoft można znaleźć praktycznie wszędzie: począwszy od największych stadionów poprzez hale sportowe i widowiskowe, parki rozrywki, lokale użytkowe, lotniska, centra kongresowe i handlowe na budynkach sakralnych i klubach muzycznych kończąc. Przez wiele lat firma pieczołowicie umacniała swoją pozycję na rynku. W ofercie Powersoft znaleźć można najwyższej jakości wzmacniacze cyfrowe, cechujące się wysoką mocą wyjściową, niską wagą oraz niewielkimi rozmiarami.

Powersoft jest także pionierem pojęcia “Green Audio Power”. A w swych najnowocześniejszych konstrukcjach i projektach – miedzy innymi z dzięki wykorzystaniu energii słonecznej i zmniejszeniu zużycia energii – przyczynia się skutecznie do ochrony środowiska. Wzmacniacze Powersoft to wyjątkowo niezawodne urządzenia, niewymagające szczególnej konserwacji. Produkty Powersoft są zaaprobowane przez akredytowanych konsultantów projektowych organizacji LEED – światowego pioniera rozwiązań proekologicznych na rynku elektroniki użytkowej.

Od 1995 roku, dzięki współpracy z działem badawczo-rozwojowy, firma Powersoft wprowadziła system kontroli jakości, który dotyczy każdego wyprodukowanego wzmacniacza. Przyczyniło się to opinii, która potwierdza ich najwyższą jakość. Firma z dumą chwali się tym, iż całość produkcji realizowana jest we Włoszech. Dwa zakłady produkcyjne koncentrują się na montażu wzmacniaczy i modułów zasilania. Pierwszy z nich znajduje się w S. Giovanni in Persiceto nieopodal Bolonii, drugi w miejscowości Ronchi dei Legionari nieopodal Gorizia w północno-wschodniej części kraju. Produkcja i kontrola jakości wpisane są w niezwykle ściśle określone zasady, których głównymi cechami są:

  • Ścisły proces kontroli jakości w trakcie całego cyklu produkcyjnego. Jest on realizowany przy użyciu zaprojektowanych i opracowanych przez Powersoft, specjalnych narzędzi badawczych. Normy te zapewniają maksymalną spójność i minimalizują czas fazy testów. Proces obejmuje testy funkcjonalne: zarówno na poziomie zarządzania jak i w trakcie całego procesu produkcji.
  • Wysokie standardy procesu produkcji, gwarantujące najwyższą jakość produktu.
  • Zrównoważona produkcja z wykorzystaniem energii słonecznej. Cała produkcja produktów Powersoft odbywa się z udziałem zielonej energii.

Zobacz katalogi:

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl