Praca

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu muzycznego, nagłośnienia i oświetlenia scenicznego. Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant w dziale Serwisu.

Zakres obowiązków:

  • naprawa sprzętu elektronicznego nagłośnieniowego i studyjnego
  • samodzielna diagnoza usterek
  • dokumentacja wykonywanych czynności
  • testowanie sprzętu po naprawie
  • kontakt z Klientami i dostawcami w sprawach dotyczących naprawianego sprzętu

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • zdolność do analitycznego myślenia
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową i warsztatową
  • znajomość techniki analogowej i cyfrowej
  • znajomość rozwiązań dla zasilaczy liniowych oraz impulsowych
  • umiejętność lutowania i demontażu elementów SMD
  • znajomość języka angielskiego, w tym przede wszystkim terminologii fachowej
  • wykształcenie kierunkowe

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Pro Audio/MI

Oferujemy:

  • pracę „od zaraz” w systemie jednozmianowym w siedzibie w Piasecznie
  • stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w sprzęcie audio
  • życzliwą i koleżeńską atmosferę

Oferty zawierające CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy: info@soundtrade.pl z dopiskiem Praca oraz nazwą stanowiska.

Do każdego zgłoszenia prosimy dodać klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).