Turbosound

Produkty brytyjskiej firmy Turbosound to oferta dla bezkompromisowych profesjonalistów. Sprzęt tego wiodącego brytyjskiego projektanta i wytwórcy profesjonalnych systemów nagłośnieniowych stanowi obecnie istotny element oferty nagłośnieniowej koncernu Music Tribe.

Na międzynarodowy sukces firmy Turbosound złożyło się kilka czynników. Wyroby wyróżnia innowacyjność, stosowanie najnowszych technologii produkcji podzespołów i korzystanie wyłącznie z wysoce zaawansowanych technologicznie rozwiązań i materiałów. Turbosound, jako pierwszy w historii Wielkiej Brytanii profesjonalny producent systemów nagłośnieniowych, otrzymał dwukrotnie nagrodę Królowej Anglii za osiągnięcia eksportowe.

Firma jako jedna z nielicznych na świecie inwestuje duży procent swoich zysków w badania naukowe i prace na nowymi rozwiązaniami. Wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe, skomplikowaną aparaturę do budowy prototypów czy też specjalne sale odsłuchowe do ich testowania. Dzięki temu jedna z najlepszych ekip inżynierskich na świecie wprowadza takie innowacje jak tuby Polyhorn™ czy falowody dendrytyczne stosowane m.in. w kolumnach Aspect i FlexArray. Poszczególne komponenty montowane w urządzeniach Turbosound poddawane są indywidualnym rygorystycznym testom jeszcze przed ich ostatecznym zamontowaniem. Dodatkowo dla każdego wyrobu przeprowadzane są kompleksowe testy komputerowe oraz testy odsłuchowe. Wyklucza to właściwie w 100% możliwość wyprodukowania wadliwego zestawu.

Wszystkie te czynniki od dawna pracują na sukces firmy. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru systemu, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w małym klubie, jak i sali koncertowej czy teatrze. Dla największych gwiazd, oczekujących od nagłośnienia perfekcyjnego dźwięku i niezawodności, firma Turbosound, proponuje rozbudowane systemy mobilne oraz instalacje koncertowe dla wielotysięcznej widowni. Wśród artystów i grup, których koncerty nagłaśniano systemami Turbosound są m.in. David Gilmour, Pink Floyd, Kings of Leon, Amy Winehouse, Black Sabbath, Green Day i wielu innych.

Zestawy systemu liniowego FlexArray oraz innych profesjonalnych produktów z logo Turbosound nagłaśniają koncerty i wydarzenia muzyczne również w naszym kraju.

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl