Bugera

Niemiecka Bugera – marka koncernu Music Tribe – obejmuje linie doskonałych wzmacniaczy gitarowych i basowych. Wybrane produkty z logo Bugera wyposażone są w innowacyjną technologię INFINIUM. Zarówno wzmacniacze typu head, comba, jak i kolumny głośnikowe to urządzenia przeznaczone dla grona najbardziej wymagających gitarzystów i basistów.

Determinacja inżynierów i konstruktorów wzmacniaczy Bugera wspierana była chęcią wniesienia czegoś nowego do ogromnej i ponadczasowej historii wzmacniaczy gitarowych. Gitarowe wzmacniacze Bugera nie składają się jedynie z gotowych komponentów upchniętych w standardowe obudowy. Jedną z najważniejszych cech urządzeń niemieckiej marki jest dobór lamp. Jednocześnie, Bugera to jedna z niewielu firm, które rzeczywiście samodzielnie tworzą wszystkie podzespoły: począwszy od obudów przez cewki kończąc na customowych przetwornikach. Niemiecki producent przywiązuje ogromną wagę do zagadnienia kontroli jakości. Dzięki temu, korzystając z zaawansowanych technologicznie metod produkcji, uzyskuje prawdziwie vintage-owe brzmienia i wysoką jakość wykonania. Wnikliwym testom podlegają wszystkie podzespoły. Najbardziej wrażliwe elementy są wnikliwie badane i parowane w celu uzyskania oczekiwanych efektów brzmieniowych.

Firma Bugera konstruuje także własne kolumny głośnikowe. Obudowa i głośniki wewnątrz stanowią swego rodzaju instrument muzyczny. Konieczność kupowania przetwornika innego producenta poważnie ograniczałaby możliwości tonalne i konstrukcyjne. Zaś fabryka Bugera wytwarza wszystkie elementy zestawów, testując niezwykle dokładnie produkt końcowy. To stanowi odpowiedź na pytanie: dlaczego każde combo Bugera brzmi tak dobrze?

Wzmacniacze Bugera to nowoczesny projekt o klasycznym brzmieniu. Wzmacniacze po zmontowaniu przechodzą jeden z najbardziej rygorystycznych procesów kontroli jakości. Każdy head i combo przechodzą cykl testów na każdym etapie montażu. Na końcu, każdy wzmacniacz jest wygrzewany, kalibrowany i testowany przez muzyka.

Zastosowana we flagowych modelach wzmacniaczy lampowych Bugera technologia INFINIUM VALVE LIFE MULTIPLIER wydłuża nawet dwudziestokrotnie okres eksploatacji lamp mocy. Zapewnia niezawodne i stabilne brzmienie lamp i nie wymaga stosowania drogich, parowanych zestawów, umożliwiając mieszanie i łączenie ze sobą dowolnych kombinacji zgodnych typów lamp różnych producentów. Stale monitoruje pracę każdej lampy mocy, wskazując wadliwie działające, co pozwala na łatwą wymianę pojedynczych, niesprawnych egzemplarzy.

Tym samym doskonale zaprojektowane i wykonane wzmacniacze gitarowe i basowe marki Bugera stanowią źródło wyłącznie wspaniałych dźwięków!

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl