Vintage Guitar Pedal Bundle Native – zestaw wtyczek od TC Electronic

2017-05-16
- - -

Zestaw pluginów z kultowymi efektami TC Electronic

Cztery dekady temu w ofercie młodziutkiej wtedy firmy TC Electronic było już pięć świetnych efektów przeznaczonych dla gitarzystów, które trwale zapisały się historii marki. Były to SCF Stereo Chorus+ Flanger, Booster+ Distortion, TC XII Phaser, Dual Equalizer, Sustain+ EQ. Żaden z nich nie jest produkowany od wielu lat, a używane modele na rynku wtórnym są trudno dostępne, więc przy okazji przypadającej w zeszłym roku czterdziestej rocznicy działalności firmy, postanowiono je zdigitalizować i udostępnić potomnym w postaci pakietu wtyczek VST.

Konstruktorzy i programiści z TC Electronic przyzwyczaili już odbiorców do tego, że potrafią przerobić wszystko na wersje cyfrowe, z związku z czym brzmienie wtyczek nie odbiega od oryginałów, a wszelkie niuanse działania efektów odwzorowane są doskonale. Równie dobrze i klimatycznie opracowano interfejs wtyczek, gdzie każdy wygląda jak kostka efektu, która przez wiele lat była bezceremonialnie traktowana „z buta”, stąd na wirtualnej obudowie wiele rys, odprysków i przetartej farby.

Wtyczki są kompatybilne z systemami operacyjnymi OS X 10.9, Windows 7 lub wyższymi, obsługują formaty VST2.4, VST3, AAX Native, AAX AudioSuite, Audio Units oraz współdziałają  z większością DAW. Producent umożliwia 14 dniowy trial, a do 28 maja br oferuje promocyjną cenę 99$. Wersja próbna oraz zakup jest możliwy pod poniższym linkiem: http://www.tcelectronic.com/vintage-guitar-pedal-bundle-native/

POKAŻ WSZYSTKIE