GORĄCA OFERTA – Konsoleta WING z kartą DANTE w promocyjnej cenie

Kolejny sezon – kolejne wyzwania! Już teraz proponujemy naprawdę GORĄCĄ promocję na zestaw, który zawiera konsoletę cyfrową Behringer WING wraz z kartą DANTE w niezwykle atrakcyjnej cenie 12 999 zł netto!

Dlaczego DANTE?

W dobie coraz bardziej wymagających realizacji w dziedzinie dystrybucji dźwięku jest to rozwiązanie najbardziej uniwersalne i wydajne. Karta oferuje transfer sygnału 64×64 kanałów przy standardzie 24-bitowej transmisji z wysoką dokładnością synchronizacji i niską latencją. Dwa gniazda Ethernet umożliwiają w pełni redundantną, pracę bez przerw między przełączaniem się źródeł.

Elastyczna przestrzeń miksu

Przypomnijmy, że sam mikser to flagowa konstrukcja marki Behringer, która oferuje niespotykane dotąd możliwości adaptowania własnej przestrzeni roboczej. Dzięki temu miksowanie zarówno FOH, jak i scen monitorowych staje się przyjemnością, bez potrzeby żmudnego przebijania się poprzez kolejne ekrany konfiguracji.

Wszystko w stereo!

Ten zaprojektowany w Niemczech mikser posiada na swym pokładzie zarówno fantastyczne efekty przestrzenne, jak i symulacje klasycznych rozwiązań kompresorów i korektorów. Najważniejsze jest jednak to, że cała konsola pracuje w trybie stereo, co przekłada się niesamowitą wygodę w konfiguracji np. odsłuchów IEM, a tryby mono/stereo można zmieniać.. w locie!

Konsoleta cyfrowa Behringer WING to:

– 48 kanałów stereo

– 8 najwyższej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych Midas PRO

– duży ekran dotykowy 10” o wysokiej jasności

– elastyczna i dostosowywalna przestrzeń robocza

– studyjnej jakości efekty TC Electronic

– kompatybilność ze wszystkimi stageboxami Behringer/Midas

– TERAZ integracja z siecią DANTE 64×64 dzięki karcie WING-DANTE!


Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź pełną gamę peryferiów i akcesoriów do konsolety cyfrowej Behringer WING:

Skontaktuj się z naszym DZIAŁEM HANDLOWYM aby uzyskać więcej informacji!

Grzegorz Doroziński
609 654 652
gdorozinski@soundtrade.pl

Rafał Pisarski
517 389 158
rpisarski@soundtrade.pl

*Cena bez podatku VAT. Cena brutto 15 989 PLN. Promocja ważna do 15 czerwca 2024 r. Najniższa cena zestawu w ciągu ostatnich 30 dni: 23 124 PLN brutto.

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl