SoundTrade wyłącznym dystrybutorem marek Midas i Klark Teknik

2018-01-08
- - -

Od stycznia 2018 r. rozszerzamy ofertę o kolejne linie produktowe koncernu MUSIC Tribe. Tym samym stajemy się wyłącznym, polskim dystrybutorem pełnej gamy produktowej renomowanych marek MIDAS i KLARK TEKNIK. 

MIDAS to legendarna marka na rynku pro audio, która od lat 70. XX w. wyznacza standardy profesjonalnych rozwiązań w zakresie przetwarzania sygnału audio i konsolet mikserskich.

KLARK TEKNIK powstał w 1971 r. i od wielu lat jest czołowym producentem scenicznych procesorów sygnałowych oraz sprzętu studyjnego i instalacyjnego.

W 1987 r. obydwie marki połączyły siły, by stać się potęgą w branży pro audio, znajdując uznanie wśród profesjonalistów na całym świecie. W grudniu 2009 r. marki MIDAS i KLARK TEKNIK przejął jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów w branży - koncern MUSIC Tribe.

Wśród flagowych produktów MIDAS i KLARK TEKNIK są m.in.: cyfrowe konsolety mikserskie serii PRO na czele z zaawansowanym modelem PRO X  i systemem audio Neutron oraz matryce instalacyjne DM 8000, kultowe diboxy Klark Teknik DN 200 i DN 300, czy equalizery tercjowe DN 360. 

Zapraszamy do polubienia profilu Midas Consoles Polska i śledzenia informacji o nowościach tych uznanych marek.

POKAŻ WSZYSTKIE