Midas nagrodzony!

2018-01-30
- - -

Konsolety Midas M32 i M 32R zwyciężyły w corocznym rankingu ProSoundWeb Readers’ Choice Awards w kategorii „Konsolety/miksery”. 

W podkategorii "Konsolety Cyfrowe Dużego Formatu" nagrodzono stół Midas M32. To cyfrowa konsoleta mikserska do zastosowań koncertowych i studyjnych, wyposażona w 40 kanałów wejściowych, 32, wielokrotnie nagradzane, przedwzmacniacze mikrofonowe MIDAS oraz 25 koherentnych szyn miksujących. M32 łączy w sobie legendarną jakość dźwięku MIDAS z zaawansowaną technologią cyfrową. Otwarta architektura pozwoli w przyszłości na pracę w 96 kHz, dzięki wiodącym w branży konwerterom ADC i DAC 192 kHz, tworząc rewolucyjną konsoletę średniego formatu. Intuicyjny układ, zamknięty w stworzonej przez projektantów Bentleya obudowie, zapewnia użytkownikowi szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Dzięki temu M32 jest niezwykle precyzyjny i prosty w obsłudze.

W podkategorii "Konsolety Cyfrowe Małego Formatu" nagrodę otrzymał  M32 do mniejszych zastosowań – Midas M32R. Ta cyfrowa konsoleta wyposażona jest w 40 kanałów wejściowych, 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych MIDAS oraz 25 koherentnych szyn miksujących.

 

ProSoundWeb Readers’ Choice Awards to ranking produktów przeznaczonych dla realizatorów dźwięku branży istalacyjnej, nagłośnieniowej i studyjnej, ogłaszany co roku przez portal ProSoundWeb. Jury stanowią jego czytelnicy, którzy wybierają najlepszy ich zdaniem produkt. Tegoroczna edycja była największą w historii tego rankingu. W głosowaniu zostało oddanych 40 000 głosów.

 

POKAŻ WSZYSTKIE