POWERSOFT na targach Integrated Systems Europe

2018-02-02
- - -

Podczas targów Integrated Systems Europe odbywających się od 6 do 9 lutego br. w Amsterdamie Powersoft zaprezentuje dwa nowe wzmacniacze - Duecanali 804 i Duecanali 4804

To dwukanałowe platformy z opcjonalnym DSP i DANTE, dedykowane na rynek instalacyjny. Są doskonałą odpowiedzią na potrzeby integratorów w zakresie wysokowydajnego rozwiązania  w przestrzeniach rekreacyjnych i handlowych. Duecanali 4804 zapewnia 2 x 2400 W przy 4 Ω, moc odpowiednią do szerokiej gamy projektów, dzięki czemu jest atrakcyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do małych i średnich instalacji. Duecanali 804 oferuje 2 x 400 W i stanowi tańsze rozwiązanie do zasilania instalacji w handlu detalicznym lub w barach i restauracjach, gdzie budżet przewiduje tylko jeden dwukanałowy wzmacniacz. Dopełnieniem oferty jest istniejąca wersja Duecanali 1602, która miała swoją premierę na ISE w 2017 roku i teraz plasuje się pomiędzy dwoma nowymi produktami z gamy Duecanali.

Dodatkowo, poza prezentowaniem najnowszych rozwiązań marki, zaplanowano także codzienne sesje szkoleniowe, poświęcone konfiguracji oprogramowania Armonìa Powersoft. Specjaliści Powersoft będą omawiać kwestie dotyczące monitorowania systemu i zaawansowanych funkcji zdalnego sterowania, a także optymalizacji systemu, z naciskiem na interakcję pomiędzy Armonía Operator View i aplikacją przeglądarkową.

Szkolenia będą się odbywać każdego dnia targów, o godz. 11.00 i 15.00. Prowadzić je będą specjaliści ds. produktów Powersoft: Luca Stefani i Luca Gianni.

Zapraszamy na firmowe stoisko Powersoft w hali 15 nr U265.

Dla zainteresowanych mamy specjalny kod uprawniający do darmowej rejestracji. Zapraszamy do kontaktu: info@soundtrade.pl.

Więcej szczegółów

POKAŻ WSZYSTKIE