V Plus - nowa seria kolumn Proel

2018-09-18
- - -

W sprzedaży pojawiła się właśnie nowa seria kolumn V PLUS włoskiej marki Proel. Łączy w sobie doskonałe osiągnięcia technologiczne z charakterystycznym włoskim designem, niewielkimi rozmiarami i wydajnością przy zachowaniu przystępnych cen.

V PLUS jest nową generacją kolumn głośnikowych korzystających ze wzmacniaczy klasy D oraz zasilaczy impulsowych, oferujących najlepsze rozwiązania dla aplikacji nagłośnieniowych w tym przedziale cenowym. Wszystkie modele serii V PLUS wyposażono w bardzo wydajny moduł wzmacniacza, który zdolny jest dostarczyć nawet 600 W mocy. Wykorzystanie technologii SMPS, pozwoliło pomniejszyć wymiary samego zasilacza i dzięki temu ukryć moc w bardzo lekkiej obudowie. Moduł zasilania zamknięto w aluminiowej obudowie, która zapewnia doskonałą ochronę - skutecznie izoluje go od obudowy i chłodzi.  Dzięki starannie dobranym przetwornikom i zaawansowanym, aktywnym układom z limiterami CLIP, nawet przy wysokich poziomach sygnału, dźwięk zestawów serii VPLUS jest precyzyjnie dostrojony.

Obudowy z serii V PLUS, to najbardziej zaawansowany stylowy włoski design. Wygodny górny uchwyt transportowy ułatwia przenoszenie a ścięcie obudowy pozwala na stosowanie ich także, jako monitory sceniczne.

Szczegóły:

V8PLUS

V10PLUS

V12PLUS

V15PLUS

FILM PROMOCYJNY

POKAŻ WSZYSTKIE