EVO – idealne wsparcie w streamingach

2020-03-25
- - -

Wprowadzamy właśnie do sprzedaży EVO - nowy interfejs, stworzony przez renomowaną, brytyjską markę Audient. To produkt o najlepszych parametrach w swojej klasie cenowej i bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ułatwi nie tylko tworzenie muzyki w domowym studiu, ale także realizację wszelkich materiałów audio-video, szczególnie transmisji live, które w obecnej sytuacji są najpopularniejszą formą kontaktów międzyludzkich.

EVO w bardzo przystępnej cenie oferuje intuicyjną obsługę i elegancką estetykę, przy zachowaniu profesjonalnej jakości dźwięku i technicznej doskonałości, której oczekujemy od Audienta.

Jedną z najbardziej unikalnych funkcji EVO jest Smartgain, który automatycznie ustawia poziomy wzmocnienia, gdy użytkownik zaczyna mówić, grać lub śpiewać. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce się skupić na kreatywności lub dopiero zaczyna swoją przygodę z nagrywaniem. Oczywiście profesjonaliści, jeśli zdecydują, mogą nadal wybierać wzmocnienie ręcznie a także korzystać z innych funkcji, których oczekują od profesjonalnego interfejsu audio.

EVO zapewnia wysoką wydajność, nowe przedwzmacniacze mikrofonowe EVO z zakresem wzmocnienia 58dB, wiodące w swojej klasie konwertery z zakresem dynamiki 113 dB, JFET DI, Smartgain, Smart Touchpoints, wyjścia głośnikowe/słuchawkowe, bardzo niską latencję, funkcje loopback i monitor mix.

Producent dba o użytkowników swoich produktów wspierając ich nie tylko licznymi poradnikami z obsługi sprzętu, ale także wartościowymi materiałami edukacyjnymi na temat szeroko pojętego procesu tworzenia i produkcji muzyki, które tworzą doświadczeni producenci muzyczni i kompozytorzy.

EVO pomoże w pracy nie tylko muzykom ale także osobom, które tworzą podcasty, prowadzą zajęcia online lub inne streamingi w sieci.

Zachęcamy do obejrzenia poradników, które pokazują, jak EVO może Cię wesprzeć w tworzeniu nagrań audio-video.

Funkcja Audio Loop-back

Konfigurowanie strumienia OBS za pomocą EVO 4

Nagrywanie wywiadu Skype za pomocą EVO 4

Szczegóły:

EVO4

POKAŻ WSZYSTKIE