Wzmacniacze Powersoft w bazie dla integratorów - D-Tools

2020-06-10
- - -

Powersoft wprowadza wszystkie swoje produkty do bazy danych popularnego oprogramowania dla integratorów - D-Tools.

Oprogramowanie D-Tools oraz platforma D-Tools Cloud sprawiają, że wyspecyfikowanie konkretnych urządzeń (między innymi Powersofta) do projektu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Sam interfejs jest niezwykle wygodny, niezależnie od wielkości projektu. Na dobry początek Powersoft zapewnia dedykowaną 45-dniową wersję testową D-Tools Cloud.

„Z przyjemnością wprowadzamy pełny asortyment wzmacniaczy Powersoft do platform D-Tools”, twierdzi Francesco Fanicchi, brand communication i trade marketing manager Powersoft. „Nasza różnorodna oferta wiodących na rynku urządzeń to baza świetnych rozwiązań dla instalacji każdego rozmiaru. Cieszymy się, że będzie teraz dostępna do wglądu dla integratorów również za pośrednictwem platformy D-Tools”.

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości oferowania urządzeń marki Powersoft w naszym oprogramowaniu D-Tools”, mówi Barrie McCorkle, dyrektor programistów D-Tools. „Wyjątkowe możliwości produktów Powersoft i ich wszechstronna konfiguracja poszerza wachlarz rozwiązań dostępnych dla użytkowników naszego oprogramowania, pozwalając na projektowanie i integrowanie systemów najlepiej spełniających potrzeby klientów.”

Nagradzane oprogramowanie stand-alone firmy D-Tools - System Integrator (SI) oraz platforma bazująca na chmurze - D-Tools Cloud, pozwala na prowadzenie integratorom wszystkich działań włączając w to projektowanie, sprzedaż, prowadzenie dokumentacji, zarządzanie dostawami czy instalacją. Baza danych D-Tools będzie teraz zawierać szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów Powersofta, włączając w to typowo instalacyjne Duecanali, Quattrocanali i Ottocanali z DPS lub bez niego, jak również nową serię Mezzo wyposażoną w DSP.

Użytkownik może projektować i kwotować systemy oparte o rozwiązania Powersoft, następnie tworzyć spójną prezentację dla klienta z przybliżonym szacunkiem kosztów. Wszystkie wzmacniacze Powersoft gwarantują krystalicznie czysty dźwięk, wyjątkową sprawność i niewielkie wymiary. Wyposażone w wiele opcji oprogramowanie ArmoníaPlus pozwala na pełną kontrolę i monitoring połączonych w sieć urządzeń DSP z poziomu komputera. Użytkownik może modyfikować wszystkie ustawienia, począwszy od komutacji wejść i wyjść, przez korekcję barwną i zabezpieczenia limiterami, aż po procedurę zastępowania sygnałów w przypadku awarii jednej z linii.

Ekskluzywna 45-dniowa wersja testowa oprogramowania D-Tools Cloud dostępna jest dla wszystkich użytkowników urządzeń Powersoft pod poniższym hiperłączem:

https://d-tools.com/hosted-free-trial-signup/

POKAŻ WSZYSTKIE