Dexibell - nowa marka w ofercie SoundTrade

2016-01-27
- - -

Na rynku instrumentalnym pojawiła się nowa marka. Dexibell, bo o niej mowa, to nowość, za której powołaniem do życia stoi firma Proel. Producent z Sant'Omero postanowił wykorzystać potencjał włoskiej fabryki firmy Roland do stworzenia własnej linii produktów.

Dzięki w ten sposób pozyskanej technologii i wiedzy wykwalifikowanych specjalistów światło dzienne ujrzały innowacyjne pianina cyfrowe z serii VIVO (z wł. „żywy”), a wśród nich aż trzy serie w kilku wariantach: VIVO Home (modele H-7 i H-3), VIVO Stage (modele S-7 i S-3) oraz VIVO Portable (modele P-7 i P-3). Cechą wspólną dla wszystkich modeli linii VIVO jest naturalne brzmienie, maksymalnie zbliżone do zalet akustycznego instrumentu.

Dexibell II  Dexibell I

Ponadto, pianina Dexibell zostały wyposażone w szereg innowacyjnych technologii, takich jak: autorska technologia T2L („True to Life”, odpowiadająca za sampling i modeling), procesor DSP (6 niezależnych efektów + 24 rodzaje reverbu), rozbudowaną polifonię (procesor „core quad” zapewniający do 320 cyfrowych oscylatorów), Bluetooth audio streaming, rozbudowany equalizer, czy cyfrowy wzmacniacz z kompresorem multiband. Warto nadmienić, że wszystkie pianina z linii VIVO zapewniają 24-bitowe przetwarzanie dźwięku przy 48 kHz, co znacznie poprawia zarówno pasmo przenoszenia, jak dynamikę dźwięku w porównaniu z konkurencyjnymi pianinami cyfrowymi w tej klasie.


Wszystkie modele włoskich pianin cyfrowych Dexibell pojawią się w I kwartale b.r. w naszej ofercie. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

POKAŻ WSZYSTKIE