Konsolety Behringer X32 wspierają trasę JAZZOMBI!E

2014-08-11
- - -

Zespoły Lao Che i Pink Freud na wspólnej trasie koncertowej! W tym bardzo  ciekawym projekcie, na wspólną trasę koncertową umówiły się dwa zespoły, zespoły, których tylko pozornie muzyka do siebie nie przystaje.  Co prawda ich twórczość reprezentuje mocno odmienną stylistykę, ale czy Lao Che i Pink Freud są na tyle odległe, że nie można połączyć ich artystycznego dorobku?

Wspólna trasa koncertowa zapowiada się jako dość niezwykła. Poza autorskimi setami muzycy obydwu formacji przygotowali część wspólną. Ma ona zaskoczyć fanów obu zespołów, a ci, którzy wybiorą się na koncert, mogą oczekiwać tego czego nie oczekują. Rozmiłowani w muzycznych poszukiwaniach brzmienia muzycy Lao Che oraz grający z najwyższej półki jazz – „prawie punkowy” zespół Pink Freud postanowiły zaskoczyć absolutnie wszystkich. Jak powszechnie wiadomo  domeną  jazzu jest improwizacja - dlatego lepiej nie planować niczego innego na ten wieczór. Lepiej też będzie jak pójdziecie na koncert nie oczkując utworów, które  znacie z ostatnich wydawnictw obu kapel. 
Wielkrotnie pisaliśmy już o tym, że zespół Lao Che korzysta na koncertach z konsoletyBehringer X32. Tak będzie i tym razem: pomimo tłoku na scenie – jej możliwości zaspokoją potrzeby wszystkich 10 muzyków. Muzycy Lao Che korzystają na co dzień z systemu odsłuchu personalnego Behringer Powerplay - dlatego zwykle nie korzystają ze stołu monitorowego. Tym razem jednak, na potrzeby muzyków Pink Freud, jako stół monitorowy pracować będzie mniejszy brat X32-ki – PRODUCER. Mamy nadzieję, że po koncertach zadowoleni będzie zarówno z tego co przygotują artyści, jak i z tego jak z tym przedsięwzięciem poradzą sobie realizatorzy dźwięku.
Galerię zdjęć z koncertu w warszawskim klubie Stodoła >>>
POKAŻ WSZYSTKIE