EAW – nowa marka w SoundTrade

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że SoundTrade rozszerza swoją ofertę dystrybucyjną o produkty amerykańskiej marki EAW.

Ten uznany producent zaawansowanych technologicznie systemów nagłośnieniowych i procesorów sygnałowych z Massachusetts jest obecny w branży proaudio od 1978 r. Wśród jego sukcesów należy przypomnieć legendarny system nagłośnieniowy serii KF850 obecny przez długie lata w riderach technicznych na całym świecie. W 2018 roku firma została przejęta przez RCF Group, w skład w której wchodzi AEB Industriale (dB Technologies). Nowy właściciel podkreślił, że EAW będzie działała nadal jako niezależna marka pod swoim kierownictwem, co owocować ma swobodnym rozwojem technologii i nowych rozwiązań.

Sprzęt EAW sprawdza się zarówno na dużych plenerowych scenach, jak i w salach koncertowych w zastosowaniach klubowych czy też obiektach użyteczności publicznej jak stadiony, obiekty sakralne, teatry i parki rozrywki. Najbardziej znane technologie wdrożone przez inżynierów EAW to m.in. wysoce innowacyjne rozwiązania kierunkowania wiązki dźwięku wykorzystywane w systemach nagłośnieniowych serii Adaptive, które cechują się przy tym niesamowitym poziomem generowanego ciśnienia akustycznego. Ich nowatorska konstrukcja oparta na matrycy dyskretnych źródeł z niezależnym zasilaniem i przetwarzaniem, pozwala na zmianę kierunkowości wiązki w poziomie oraz pionie bez fizycznej ingerencji w kształt grona.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą EAW.

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl