EVO 16 – nowy interfejs audio 24/24 marki Audient!

Audient zaprezentował dzisiaj najnowszy model interfejsu audio!

Po wielokrotnie nagradzanych mniejszych interfejsach EVO 4 oraz EVO 8 przyszedł czas na większy rozmiar – EVO 16. Prócz zachwycającego designu EVO 16 może się poszczycić szeregiem zalet, które czynią z tego interfejsu prawdziwe serce systemu do rejestracji dźwięku.

Osiem przedwzmacniaczy mikrofonowych, w tym dwa z wejściami instrumentalnymi JFET, osiem wyjść liniowych, dwa niezależne wyjścia słuchawkowe, dwa wejścia oraz dwa wyjścia optyczne ADAT/SPDIF umożliwiające rozbudowę systemu aż do 24 kanałów! To już nie jest tylko karta dźwiękowa, a profesjonalna stacja robocza, dzięki której podłączysz wiele źródeł dźwięku, skonfigurujesz idealny system odsłuchowy czy podepniesz kolejne zewnętrzne urządzenia audio np. efekty czy wzmacniacze słuchawkowe. Duży, kolorowy wyświetlacz na froncie urządzenia ułatwia kontrolę wszystkich funkcji, umożliwia monitorowanie sygnałów wejściowych i wyjściowych oraz regulowanie gainu na poszczególnych kanałach. Proste sterowanie przy pomocy jednego pokrętła sprawia, że wszystko masz pod ręką! Koniecznie wspomnieć też należy o znanej z poprzednich modeli funkcji Smartgain, która w tym przypadku działa niezależnie na wszystkich kanałach jednocześnie, co w niesamowity sposób przyspiesza pracę przy wielu źródłach dźwięku. Solidna metalowa obudowa, wewnętrzny zasilacz, wyjście taktowania zegara dla zewnętrznych urządzeń oraz możliwość montażu w racku dopełniają pełnego obrazu profesjonalnego sprzętu z wysokiej półki.

Wszystkie te cechy EVO 16 przy niskiej jak na tej klasy interfejs audio cenie każą nam podejrzewać, że szykuje się kolejny bestseller od marki Audient!


Więcej informacji >TUTAJ<

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl