EVO SP8 – przedwzmacniacz przyszłości od firmy Audient

W katalogu produktów marki EVO pojawił się SP8 – ośmiokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy z  przetwornikiem cyfrowo-analogowym i funkcją SmartGain obsługiwaną na wszystkich wejściach jednocześnie. To idealne rozwiązanie do rozwinięcia swojego studia, umożliwiające realizację większych sesji nagraniowych, zachowując przy tym wysoką jakość i dynamikę zapewnioną przez wielokrotnie nagradzane preampy mikrofonowe z serii EVO. Specjalnie zaprojektowany dla firmy Audient układ osiąga imponujący poziom wzmocnienia do 58dB oraz zakres dynamiki 128dB, oferując headroom proponowany dotychczas tylko w profesjonalnych studiach nagraniowych.

SP8 wyposażony jest w osiem wejść mikrofonowych/liniowych, osiem wyjść liniowych oraz dwa złącza ADAT. Innowacyjna funkcja SmartGain umożliwia szybkie wysterowanie wszystkich kanałów jednocześnie. Sparowanie przedwzmacniacza z interfejsem EVO 16 oferuje nam automatyczne ustawienie nasycenia nawet na wszystkich 24 kanałach jednocześnie! Przygotowanie zespołu do nagrań w jedyne 20 sekund? Teraz to możliwe!

Dzięki wysokiej rozdzielczości, kolorowemu ekranowi LCD nawigacja w funkcjach przedwzmacniacza jest niezwykle wygodna. Wymyślony na potrzeby urządzeń ze stajni EVO system Motion User Interface zapewnia przejrzystą oraz immersyjną kontrolę nad regulacją poszczególnych torów audio, monitorowaniem wejść/wyjść czy dostosowaniem wszelkich parametrów i opcji. Wszystko to przy pomocy jednego pokrętła oraz szeregu przycisków szybkiego dostępu do kanałów.

Podobnie jak EVO 16 najnowsza propozycja brytyjskiego producenta zachowuje wysoki standard wykonania. Wyjątkowo wytrzymała, metalowa obudowa wyposażona w gumowe nóżki świetnie sprawdzi się w domowym studio na biurku. W razie potrzeby dostępne są też uszy do racka, co czyni konstrukcję przedwzmacniacza jeszcze bardziej uniwersalną i wygodną w użytkowaniu.

EVO SP8 pojawi się w sprzedaży już w lutym.

Więcej o przedwzmacniaczu EVO SP8 można przeczytać tutaj:

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl