Już dostępne! Rewolucyjne kolumny dBTechnologies REEVO!

Nadchodzi nowa era w technologii nagłośnienia! W sprzedaży pojawiły się najnowsze modele aktywnych kolumn głośnikowych dBTechnologies REEVO.

Kiedy włoski producent najwyższej jakości nagłośnienia zapowiedział nowe modele z serii OPERA REEVO, trudno było się dziwić rosnącemu zainteresowaniu wśród realizatorów dźwięku i właścicieli firm nagłośnieniowych. Oto bowiem pojawia się quasi-trójdrożna konstrukcja, oparta na trzech przetwornikach: dwóch średniotonowych oraz jednej cewce umiejscowionej koaksjalnie w jednym z głośników. Wszystko to zawarte w kompaktowej obudowie, z aktywnym modułem wzmacniacającym Digipro G2 pracującym w klasie D. Specjalnie zaprojektowany falowód umożliwia precyzyjną reprodukcję dźwięku, a zaimplementowane filtry FIR czynią brzmienie niezwykle przyjemne w odbiorze. Warto zaznaczyć, że skuteczność obu modeli: REEVO 210 oraz REEVO 212 sięga ok. 133 dB max SPL, co zapewnia wystarczającą dynamikę i głośność w każdych warunkach.

Kolumny produkowane są we włoskiej fabryce dBTechnologies, co gwarantuje jakość wykonania i odporność na wszelkie trudy realizowanych wydarzeń.

Więcej o nowych kolumnach można przeczytać tutaj:

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl