Midas Heritage D96-24 przedpremierowo

Innowacyjna konsoleta cyfrowa Midas Heritage D96-24 dostępna w Polsce!

Pomimo że światowa premiera najnowszej flagowej konsolety Midas Heritage D96-24 została, z oczywistych względów, odłożona, do naszego magazynu trafiły już pierwsze produkcyjne, w pełni funkcjonalne egzemplarze tego miksera. 

Zawodowy copywriter zapewne użyłby w odniesieniu do tego produktu takich zwrotów jak „game changer” czy „ground-breaker”. I trudno byłoby się z nim nie zgodzić, gdyż Midas HD96-24 na takie miano w pełni zasługuje.

Cyfrowy Heritage-D to bowiem nowy poziom miksowania. Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezkompromisową moc obliczeniową, dzięki której można zmiksować 144 wejścia i aż 123 wyjścia (96 aux, 24 mtx), a w racku efektowym umieścić do 96 FX. Konsoleta została wyposażona również w ogromny ultrajasny 21” ekran dotykowy ze wsparciem dla multi-touch, który na nowo definiuje pracę na konsoletach Midas. Inżynierowie z Manchesteru nie poprzestali jednak na dogonieniu konkurencji – postanowili ją przeskoczyć i zostawić w tyle, a to za sprawą wprowadzenia chmury internetowej mCloud. Wzbudzającą największą ekscytację i najbardziej intrygującą nową technologią, nieznaną w świecie miksowania dźwięku na żywo, jest machine learning obejmująca elementy sztucznej inteligencji (AI).

Dział rozwoju oprogramowania Midas wykorzystuje ten dziwny, pandemiczny czas bardzo efektywnie – praktycznie co miesiąc konsoleta otrzymuje nowe wersje firmware, które sukcesywnie poszerzają jej możliwości. W oczekiwaniu na powrót upragnionej normalności i koncertów wszystkich zaintrygowanych możliwościami HD96-24 zachęcamy do kontaktu z Michałem Niezbeckim, odpowiedzialnym za wsparcie techniczne produktów Midas w Polsce.

Zapraszamy na przedpremierowe prezentacje Heritage-D w naszym demo roomie w Piasecznie lub na umówienie spotkania w siedzibie Waszej firmy – kontakt: mniezbecki@soundtrade.pl lub pod numerem: 503 731 173.

Uwaga! Wszystkie spotkania organizowane w demo roomie naszej firmy odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnicy podlegają rejestracji.

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółową broszurą informacyjną o nowej konsolecie Midas.

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl