Najnowsza wersja oprogramowania ArmoníaPlus 2.2 już dostępna!

Powersoft ogłosił premierę nowej wersji oprogramowania ArmoníaPlus. Nowa edycja o numerze 2.2 to duży update pozwalający na współdzielenie projektów i kooperację w chmurze. Nowa wersja jest już dostępna na stronie producenta.

Nowa wersja dobrze przyjętej w branży aplikacji Armonia+ zrzuca z użytkowników ograniczenia związane z lokalnym przechowywaniem danych, pozwalając projektantom i instalatorom na dostęp i współpracę z dowolnego miejsca na świecie.

Armonia+ pierwotnie projektowana do pracy z systemami koncertowymi obecnie oferuje dwa tryby pracy (ArmoníaPlus skins) –  instalacyjny i koncertowy. Najnowsza wersja umożliwia dodatkowo zapisywanie projektów nie tylko na lokalnym dysku, ale również w opartej na serwisie Microsoft chmurze. Dzięki temu kontynuować można pracę z dowolnego miejsca, jak również zapraszać do współpracy innych użytkowników za pomocą wiadomości e-mail z odpowiednim linkiem.

Z myślą o współpracy

Jeśli będziesz chciał użyć ArmoníaPlus 2.2 do współdzielenia projektów zaskoczy Cię intuicyjny i przyjazny interfejs napisany z myślą o pracy w chmurze.

Po dołączeniu do projektu i otrzymaniu przydziału do odpowiedniej roli (Edytor bądź Właściciel Projektu) wszyscy współpracownicy mają dostęp do pełnej historii projektu w chmurze wraz z listą kolejnych etapów powstawania ułożonej w porządku chronologicznym. Oznacza to dostęp do najświeższej wersji, nawet jeśli wprowadzono w nim zmiany w ostatniej chwili. Dodatkowo możliwe są również działania zdalnego wsparcia technicznego za pośrednictwem Armonia+.

Zasoby zdalne chmury dostępne bezpłatnie dla każdego posiadacza konta MyPowersoft stanowią również idealne miejsce do archiwizacji projektów już po wdrożeniu.

“Usługa Chmury zmieniła sposób pracy w wielu branżach, udostępniając nowe metody interakcji pomiędzy współpracującymi” – twierdzi Leonardo Weber, product management leader w Powersoft – “Chcieliśmy zapewnić te same możliwości współpracy użytkownikom naszych urządzeń”

“Przechowywanie i współdzielenie projektów ArmoníaPlus w chmurze ułatwi nie tylko współpracę podczas projektowania i wdrożenia nowego systemu, ale będzie również dużym ułatwieniem w kwestii wsparcia technicznego. Wymiana plików projektu z poprawkami, bądź odszukanie najnowszej wersji projektu nie będzie już tak kłopotliwe jak wcześniej.”

Łatwa praca w sieci

Nową funkcją wprowadzoną w wersji 2.2 Armonii Plus jest możliwość monitorowania statusu urządzeń Powersoft za pomocą protokołu SNMP.

Idealny dla instalacji stałych z centralną jednostką monitorującą, protokół SNMP (Simple Network Management Protocol) dostarcza integratorom informacji na temat urządzeń sieciowych – drukarek, switchy czy właśnie wzmacniaczy. Implementacja SNMP w Armonii Plus udostępnia informacje na temat pracy urządzeń – dostępność w sieci czy ewentualne usterki.

Wzmacniacze Powersoft wspierające protokół SNMP to seria Mezzo, seria X, seria T, seria Quattrocanali DSP+D, seria Duecanali DSP+D oraz seria Ottocanali DSP+D.

Update XXL

Pozostałe funkcje dodane do wersji 2.2 to:

  • Cztery zamiast dwóch zarządzalnych stref w przypadku czterokanałowych wersji Mezzo: użytkownicy systemów Dynamic Music Distribution (DMD) będą teraz mogli sterować nawet czterema niezależnymi strefami za pomocą pojedynczego wzmacniacza 324A/AD lub 604A/AD
  • Współdzielenie mixów mono poprzez Dante: przesyłanie dalej źródeł stereo jako miksów mono jest teraz dostępne we wzmacniaczach Mezzo. Integratorzy korzystający z systemu DMD będą teraz dysponowali większą ilością globalnie dostępnych źródeł, przy wykorzystaniu mniejszej ilości kanałów Dante.
  • WM Touch – obsługa sieciowa: Użytkownik będzie teraz mógł konfigurować adres IP panelu ściennego WM Touch, z poziomu Armonii Plus, nawet jeśli będzie on w innej podsieci.
  • Ostrzeżenia o konfiguracji sieci Dante: ArmoniaPlus będzie ostrzegać  użytkowników w przypadku zaprojektowania systemu mogącego przekroczyć ilość dostępnych do wykorzystania kanałów Dante. W podobny sposób będą wyświetlane ostrzeżenia w przypadku wystąpienia w projekcie ArmoníaPlus konfiguracji mogącej spowodować w sieci Dante błąd „fanout”.

ArmoníaPlus 2.2 jest dostępna do pobrania tutaj.

Po więcej informacji na temat v2.2, zapraszamy na stronę ArmoníaPlus.

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl