Nowa seria beyerdynamic PRO X

beyerdynamic wprowadza 4 nowe produkty PRO. Słuchawki DT 700 PRO X i DT 900 PRO X oferują bezprecedensową wydajność w klasie słuchawek studyjnych na wszystkich urządzeniach odtwarzających.

Mikrofon dynamiczny – M 70 PRO X i pojemnościowy – M 90 PRO X zapewniają szczegółowy dźwięk.

Seria PRO X świetnie sprawdzi się zarówno podczas streamingu na żywo, jak i w nagraniach w studiu czy w domu. Nowa seria produktów charakteryzuje się autentycznym brzmieniem i funkcjonalnym, ponadczasowym wzornictwem.

DT 700 PRO X i DT 900 PRO X – najwyższa klasa słuchawek

DT 700 PRO X o konstrukcji zamkniętej mogą być używane do produkcji w domowym studiu, jak również w zastosowaniach mobilnych – na laptopie, tablecie lub smartfonie. Ich odpowiednikiem jest model DT 900 PRO X o konstrukcji otwartej, z parą wokółusznych słuchawek studyjnych, które podkreślają jego mocne strony w profesjonalnym monitoringu, miksowaniu i masteringu.    

Nowy przetwornik STELLAR.45 został opracowany przez beyerdynamic. Zapewnia głośny i mocny dźwięk na wszystkich urządzeniach odtwarzających. Jest to możliwe dzięki silnemu magnesowi neodymowemu i cewce wykonanej z miedziowanego drutu high-tech. Przewodność i waga drutu są doskonale wyważone. W połączeniu z nowo opracowaną trójwarstwową membraną głośnika ze zintegrowaną warstwą tłumiącą, nowe słuchawki PRO X posiadają bardzo wydajny system przetworników o impedancji 48 Ohm. Szybka reakcja przetwornika i szczegółowe odtwarzanie transjentów, dzięki lekkiej cewce drgającej, zapewnia niezawodny dźwięk bez zniekształceń, nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego.

Nowe słuchawki zachwycają funkcjonalnym designem. Do obu modeli dołączone są dwa kable mini-XLR, które można błyskawicznie wymienić i zastąpić innymi opcjami podłączenia. Gładkie, szare, welurowe nauszniki i miękka pianka z pamięcią w pałąku gwarantują dobrze znany, wysoki komfort użytkowania – nie ma uczucia ucisku ani dyskomfortu, nawet po kilku godzinach noszenia. Połączenie solidnej konstrukcji wspornika ze stali sprężynowej i wysokiej jakości materiałów zapewnia długą żywotność ręcznie wykonanych słuchawek. W razie potrzeby można wymienić prawie wszystkie części, co sprawia, że DT 700 PRO X i DT 900 PRO X są wiernym towarzyszem każdego twórcy.

M 70 PRO X i M 90 PRO X – must-have dla każdego twórcy

W studiu, w domu lub do projektów nagraniowych: dwa mikrofony – M 70 PRO X i M 90 PRO X – mogą być używane wszędzie. M 70 PRO X do broadcastu, podcastów i streamingu, a M 90 PRO X do nagrywania wokali i instrumentów. Mikrofony z nowej serii PRO X charakteryzują się naturalnym zapisem dźwięku. Dostarczają najbardziej szczegółowe niuanse i sygnał o wyjątkowo niskim poziomie szumów, przy każdej głośności. System elastycznego zawieszenia oraz stabilny uchwyt mikrofonu w słyszalny sposób redukują niepożądane dźwięki, takie jak odgłos kroków, dźwięki manipulacyjne czy odgłos klawiatury. Filtr pop zapewnia, że dźwięki oddechu oraz zgłoski wybuchowe są tłumione. 

Legendarny, wierny dźwięk i jakość beyerdynamic

Obydwa mikrofony zapewniają czyste i naturalne nagrania. Dzięki dostrojonemu efektowi zbliżeniowemu mikrofony nigdy nie brzmią nudno, a rozszerzony górny zakres częstotliwości wychwytuje każdy szczegół głosu. Tony średnie są odtwarzane z typową mocą, a basy są niezwykle naturalne. Wzmacniacz operacyjny o niskim poziomie szumów i precyzyjny regulator napięcia tworzą czysty, ciepły dźwięk. 

Nowa seria produktów charakteryzuje się minimalistycznym, czarnym designem, składającym się z części najwyższej jakości, takich jak: kapsuła, płytka drukowana czy złącze. Każda z nich jest wymienna. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa i solidna stalowa siatka chronią mikrofon i zmniejszają wagę M 70 PRO X, dzięki czemu można go przymocować do każdego statywu lub ramienia mikrofonowego. 

Szukaj w wybranych sklepach muzycznych

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl