Nowa seria pasywnych kolumn głośnikowych Turbosound TQ!

W ofercie brytyjskiego producenta nagłośnienia pojawiła się nowa seria pasywnych kolumn głośnikowych TQ wraz z szeroką gama akcesoriów.

Turbosound zaprezentował nową serię kolumn TQ, która świetnie sprawdzi się zarówno w instalacjach, jak też w aplikacjach mobilnych jako wsparcie większego systemu.

Pasywne konstrukcje oparte na neodymowych głośnikach w kilku rozmiarach zostały zamknięte w obudowach ze sklejki brzozowej 15mm. W serii TQ zastosowano zaawansowane technologie w dziedzinie kształtowania fali dźwiękowej, w tym m.in.: zintegrowany falowód dendrytyczny – Dendritic Plane Wave Transformer (DPWT), zoptymalizowaną przez FEA wtyczkę fazową HF, tytanową membranę z otoczką poliamidową czy aluminiowy pierścień demodulacyjny w celu zmniejszenia zniekształceń harmonicznych i intermodulacyjnych.

Twórcy kolumny tak opisują swoja nową propozycję:

“Firma Turbosound jest znana na całym świecie z projektowania i budowy jednych z najbardziej kultowych głośników i subwooferów. Dokładamy wszelkich starań i jesteśmy dumni z utrzymania tej reputacji, wykorzystując wyłącznie przetworniki, falowody i tuby zaprojektowane i wykonane przez nas zgodnie z naszymi wymagającymi standardami.”

Nowa oferta zawiera cztery modele szerokopasmowe: TQ8, TQ10, TQ12 i TQ15, oraz dwa modele subwooferów: TQ15B i TQ18B. Dostępne są też różnorodne akcesoria do montażu oraz transportu kolumn nowej serii. Więcej:

Więcej o serii TQ można przeczytać tutaj 👇

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl