Nowe subwoofery z serii SB od EAW

EAW poszerza ofertę linii SB o kolejne konstrukcje niskotonowe, które sprawdzać się będą zarówno w instalacjach stałych, jak i w rozwiązaniach touringowych.

Subwoofer EAW SB828 to potężna konstrukcja, która została opracowana w oparciu o fizykę dynamiki cieczy. Dwa przetworniki niskotonowe o średnicy 18 cali wyposażone w innowacyjne, ultraliniowe zawieszenie zapewniają wysoką skuteczność na poziomie max 143 dB oraz wyjątkową odpowiedź impulsową. Starannie przemyślane rozłożenie punktów instalacyjnych ułatwiają montaż w wielu typach pomieszczeń.

SB828

Drugą nowością jest subwoofer EAW SB818. Jest to wysokiej mocy, średniej wielkości system niskotonowy z możliwością podwieszania. SB818 oparty na jednym przetworniku 18-calowym jest pierwszym wyborem w instalacjach z pasywnymi modułami KF210 i może zostać instalowany samodzielnie lub razem z modułami z zastosowaniem opcjonalnych akcesoriów. Adapter „ground stack” zapewnia wygodną i elastyczną instalację na ziemi, podczas gdy rama do podwieszania pozwala na zamontowanie subwoofera oraz modułów liniowych korzystając tylko z jednego punktu mocowania.

SB818 Cardioid

SB818 może być zasilany przez nowe ampracki UXR216 oraz UXR316. Zawierają one wzmacniacze UXA4416, które zapewniają dystrybucję dźwięku w standardzie DANTE oraz AES. Całość kontrolowana jest oczywiście za pomocą oprogramowania Resolution firmy EAW.

UXR316

Pełna ofertę marki EAW można sprawdzić tutaj:

https://soundtrade.pl/marki/eaw

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl